Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb, megbízhatóbb,...

Fcbarca kérdése:

Melyik a jobb, megbízhatóbb, halkabb táp?

Figyelt kérdés

Zalman: [link]

Chieftec: [link]



2013. máj. 13. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
mind2 nagyon halk és jó minőségű,de szerintem a ctg-t vedd...
2013. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"mind2 nagyon halk és jó minőségű"

Ezt így hasra ütésre írtad ugye? A nagyon halk tápos viszonyaltban az a Corsair HX meg a BQT E9/P10.

A zalmannál meg a remek Hui Cheng elektronikával kapcsolatba volnának fenntartásaim.

2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

a kettő helyett ezt rendeltem :

[link]

vélemény?

2013. máj. 13. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó lesz, megbízható és kategóriáján belül halknak is számít.
2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
...és 5 év garival ;)
2013. máj. 13. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:
beep nem hasraütésből mondtam,volt már chieftec ctg tápom,de találkoztam zalman táppal is,pl iskolánkban a rendszergazdának az van,és mind2 elég halk,legalább is én 20-30 centinél távolabbról nem hallom,pedig jó a fülem...
2013. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"de találkoztam zalman táppal is"

Ezzel itt pontosan? Elárulod, hogy hogyan állapítottad meg a megbízhatóságát?

2013. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elég sok zalman termékem volt/van... gépház,ventik,videókártya hűtés és mind minőségi termék,jelenleg is zalman ventiket használok és az egyik gépem is zalman házban van... szerintem érthető,hogy az egyik kedvenc márkám.. meg sok jót hallottam már a zalman tápokról....
2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Röhejes megítélés, egy pl egy solytech belsős TT Lite se lesz jó mert van fasza FSP AU-s tápjuk meg jó ventiik. ésm ég azt írod nem hasra ütés szerűen vágtad rá a megbízhatót....
2013. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

látom csak pár hete vagy aktív gyik-en,de kötekedni azt tudsz.... szerintem fejezzük be a vitát,mert te is csak magadat ismétled,és én is azon vagyok... mindenesetre én teljesen nyugodt szívvel raknék zalman tápot a házamba,de nem hiába a ctg-t írtam már az első kommentemben is,hogy jobban megéri,egyetérthetünk,hogy jobb az ár/érték aránya...

én leírtam a véleményem,te is a tiédet,és a kérdező gondja is megoldódott,szerintem itt hagyjuk abba...

2013. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!