Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma az mp4-emmel?

Mi lehet a probléma az mp4-emmel?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy egy ideje az mp4 parancsikonokat csinál a rajta lévő mappákból. Ez nekem mindegy lenne, ha utána a gépről való leválasztás után lejátszaná a zenéket, és nem írná ki, hogy nincs lista. Köze lehet ahhoz, hogy mikor el szeretném távolítani a gépről, kiírja, hogy "Az eszközt pillanatnyilag nem lehet eltávolítani, másik személy vagy program használja."?
2013. máj. 13. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a biztonságos eltávolítást kéne használni és akkor nem lenne tele fájl darabokkal amiket nem lehet lejátszani. És igen le írtad a hiba okát.
2013. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, hogy válaszoltál. Másodszor viszont mindig megpróbálom a biztonságost használni, de akkor írja ezt ki. Pedig elvileg nem használja senki és semmi...
2013. máj. 16. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi kicsit durván kezdtem :( Lehet, hogy vírus van rajta. Formázd meg hátha menni fog. :)
2013. máj. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:)

Képzeld, újra működik. Újratelepítettem a gépet, mert úgy tűnik ő volt a ludas.

2013. máj. 20. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Akkor ott volt vírus :)
2013. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!