Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 400w-s HKC elbír egy HD...

Egy 400w-s HKC elbír egy HD 7770-el meg egy Athlon 2 x4 640-el?

Figyelt kérdés

Fél évig lesz talán ez a táp. Lehet addig se...


Nem a PSU megbízhatósága érdekel, hanem hogy elbírja-e. Aki ezt nem bírja felfogni, és csak azzal tud jönni hogy : "Tönkre megy a géped" vagy "leég az egész" vagy "tönkrevágja a géped"


Az kérem ne válaszoljon!


Köszönöm!



2013. máj. 14. 16:02
1 2 3 4 5
 11/42 P.O.C. ***** válasza:

Hát akkor mivel? :D Most az várod el, hogy hazudjunk? Akkor egyáltalán minek tetted fel a kérdést? Ha te ennyire tudod hogy elbírja biztonságosan, akkor biztos úgy van...


Olvasnivaló: [link]

2013. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Direkt leírtam hogy NE AZT A ROHADT MEGBÍZHATÓSÁGOT ÍRJÁTOK MÁR! NEM AZT KÉRDEZTEM!
2013. máj. 14. 19:48
 13/42 anonim ***** válasza:
jó akkor vedd meg a vga-t, dugd rá erre a fosra aztán imádkozz, hogy ne csessze szét.
2013. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
... Nektek se volt még ilyen tápotok. És ráadásul soha nem néztetek fórumoat ahol a HKC TULAJOK ÍRJÁK HOGY ÉVEKIG GOND NÉLKÜL MŰKÖDIK!
2013. máj. 14. 19:53
 15/42 P.O.C. ***** válasza:

Én még mindig nem értem a kérdésed lényegét, ha minden hasznos választ vadul lehurrogsz..

Én 2 évig dolgoztam számítástechnikai boltba, tudom mit beszélek. Sokkal több döglött gépet láttam, amiket ilyen ehhez hasonló sz*rokkal üzemeltettek, mint amik normális minőségű tápot kaptak.


De mint mondtam, ezzel a kérdéssel csak az idődet pocsékoltad, mert már jó előre elhatároztad, hogy ha törik ha szakad rákötöd, szóval szerintem zárjuk le a témát, és ne fussunk több fölösleges kört.

2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel hogy bírja vagy sem! NEM AZ HOGY MENNYIRE MEGBÍZHATÓ!
2013. máj. 14. 20:36
 17/42 P.O.C. ***** válasza:

MI A FRANCOKAT ORDIBÁLSZ?!

Dobj fel egy érmét. Hogy elbírja-e vagy sem arra is kb. ennyi esélyed van. Ha általában szerencsés ember vagy, akkor nem lesz gond.

2013. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Azért emelem ki mert nem értitek meg!
2013. máj. 15. 07:34
 19/42 anonim ***** válasza:

Te nem érted meg.

Ha el is indul vele, a táp silány mivolta miatt időzített bombaként ketyeg a géped, és rossz esetben vehetsz újat mindenből

2013. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Ennyi értetlent... ELMONDOM 100-ADSZORRA IS! NEM ÉRDEKEL A MEGBÍZHATÓSÁGA! Miért nem lehet ezt felfogni!


Az első pár értelmes választ köszönöm!

2013. máj. 15. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!