Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 400w-s HKC elbír egy HD...

Egy 400w-s HKC elbír egy HD 7770-el meg egy Athlon 2 x4 640-el?

Figyelt kérdés

Fél évig lesz talán ez a táp. Lehet addig se...


Nem a PSU megbízhatósága érdekel, hanem hogy elbírja-e. Aki ezt nem bírja felfogni, és csak azzal tud jönni hogy : "Tönkre megy a géped" vagy "leég az egész" vagy "tönkrevágja a géped"


Az kérem ne válaszoljon!


Köszönöm!



2013. máj. 14. 16:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Jaja,szerintem is inkább bízz egy HKC-ban,mint egy használt,de minőségi tápban.
2013. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Táncsak eldönthetem hogy bízok-e használtban. Tudom, hogy nem jó a HKC, de ha nincs más mit tegyek?
2013. máj. 15. 18:33
 33/42 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem, hogy ezekkel tápokkl mindenkinek mi baja?"


A terhelésre rosszul reagál, nem biztos, hogy tartani tudja a szabványokban rögzített kimeneti feszültségeket, a bemeneti feszültség ingadozására, zavaraira érzékeny, a névleges teljesítményét sem adja be, elégtelenek a védelmei mind a hálózat felé, mind a géped alkatrészei felé. Ez a baja mindenkinek ezekkel a tápokkal.

2013. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy akinek már volt HKC-je mind azt mondja hogy semmi baja nem volt vele!
2013. máj. 16. 15:52
 35/42 anonim ***** válasza:

Igen azt mondják?


És egy 150W tdp-s konfig volt egy olyan tápon ami a gyártó szerint max 160W-t bír?


Érdekes,nap mint nap vannak itt kérdések,hogy miért kapcsol ki a gép,miért indul újra,miért mennek tönkre a vinyók...blabla..aztán mindig kiderül hogy ilyen trágyadobozokra van kötve a gép.


De mindegy,ha ilyen hülye vagy,hogy neked megéri a kockázatot,hogy vehetsz új kártyát,mert spúr vagy venni egy normális tápot,akkor hajrá.


Ja és ne csodálkozz,ha tönkremegy a VGA,és kiröhögnek vele a garanciánál.


És nekem ne mond hogy nincs rá pénzed.

Ha 30 ezres kártyára futja,ami 99% hogy szórakozásra kell,nem pedig alapvető életfeltétel,akkor 5000 ezred is lenne egy normális tápra.

2013. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
... Persze... ha hónapok alatt nehezen összegyűjtök 30 K-t akkor egyből futja 10000 Ft-s tápra ugye?
2013. máj. 16. 16:15
 37/42 anonim válasza:
Ennek a cs*cska kérdezőnek annyi esze van mint egy marék szárított lepkének. Haver ajánlom, hogy menj el egy dokihoz :D
2013. máj. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Azért mert nem vagyok gazdag? És mert h nehezen összegyűjtök egy kis pénzt , attól nem lesz plussz 30%-al több?


... Ezt utálom Magyarországban! HA valakinek nincs esetleg sok pénze rögtön csesztetni kell!

2013. máj. 22. 07:42
 39/42 anonim válasza:
Te balfácán, nem azért "csesztetünk", mert esetleg csóró vagy, mert az senkit nem érdekel, neked az elméddel van baj, mert mint ahogy már sokan előttem írták nagyon h*lye vagy!
2013. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

És miért is?


Mert azok írják hogy megbízhatatlan a táp akiknek még nem volt?


Sok-sok ember írja hogy nem érti miért ba**ogatják ezeket

a tápokat!


Konkrétan az a kicseszett teljesítménye érdekel és nem az a ..... megbízhatósága! MIÉRT NEM LEHET EZT FELFOGNI!

2013. máj. 23. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!