Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a Kingston...

Mi lehet a baj a Kingston Datatravel 101 Pendrival ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés
nos kaptam pár napja egy fent említett pendriveot hogy másoljak rá pár dolgot... az előbb másoltam volna rá de nem akarja engedni létre hoztam rajta egy Új mappát amibe másoltam... 387 darab fájlt ami 5,01 GB ( NTFS fájlrendszerre formáztam nem gyorsformázással hanem rendessel 4096 bájtos valamint alapértelmezett foglalási egységgel de egyikkel sem jó... van hogy fel engedi mind másolni és aztán hülyül meg van hogy közbe és nem engedi másolni, megszakítja először úgy csináltam hogy megvolt nyitva a mappa a pendrive on ahova másoltam másodjára már bezártam másolás közbe teljesen a pendrivet ( gondoltam esetleg ez lehet a baj de sehogy sem jó...) mi lehet a baj? esetleg már vásárláskor hibás lehetett a pendrive?

#hiba #pendrive #Kingston #Másoláskor
2013. máj. 14. 22:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!