Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lett a videókártyámmal?

Mi lett a videókártyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy GeForce 210 el van az a bajom, hogy alap órajelei:


GPU órajee eredetilag: 590Mhz

GPU Órajele (Shader domain:1405 Mhu

Memória: 800Mhz


Minden program ezeket írja:


GPU: 405

GPU(shader izé) 810

Memória: 405


Minden a fele, és ezzel elég sok FPS-t vesztettem CSS-ben és cod4 ben is.


Próbáltam tuning programokkal alapra állítani, fel is ugrik rendes alap órajelre, de egy pár mp múlva leesik minden a felére. Több programmal próbáltam (Amit a kártyához adtak Easy Boost, MSI afterburne és az a GIGABYTE OC GURU vagy mi)


Edig jó volt, most kezdte csinállni, miért?


A Windowst már újratettem...


Nem kérek olyan választ hogy ez egy szar kártya..stb én is tudom hogy nem a legjobb!!!


Válaszokat értékelem Pirossal vagy zöldel!


2013. máj. 16. 20:39
 1/7 pinkpancser ***** válasza:
Hűtés rendben van?
2013. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az OK még újra is pasztáztam.
2013. máj. 17. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
most leeht hülyeséget mondok de lehet hogy chipsetes baja van!vagy a lapod nem tudja anynira kezelni!vagy hiba akadt fent a vidikarival!ha van rá garancia akkor gyorsan vissza nekik ha nincs akkor meg már 14-15-ért kapsz sokkal jobat és erősebbet!egyébként ilyen let ovlna nekem is d eink akkor egy AMD RADEON Shpahire HD6450 !! 2Gb DDR3 :)) ;) nekem ez szolgál cod4-el olyan 70-80fpsel szervereken és alapon is!cssmeg hát marad a 100 ;)
2013. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
várjunk cak OC-gur?akkor lehet hogy overclockolva van vagyis tólhajtva és azért ugrott le!leeht hogy ezt már tuningilták!és amin most van az az eredeti órajele O.olehet hogy megint hülyeséget mondtam! de lehet hogy van benne valami mert egy 9000forintos VGA-tól nem sokat várni! ;) dee egyébkként ennyiért jó VGA-!!! ;)
2013. máj. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég nagy hülyeséget mondtál. Nekem egy tippem még mindig, hogy a kártya melegszik és azért veszi vissza az órajeleket. Hisz mikor felemeled egyből leveszi. Esetleg win újratelepítésén gondolkoztál már? Vagy driver a legfrissebb?
2013. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden friss
2013. máj. 19. 12:00
 7/7 A kérdező kommentje:
A hűtés tökéletes 34-35 fokos a GPU
2013. máj. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!