Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR3 memóriák vásárlásában...

DDR3 memóriák vásárlásában szeretnék segítséget kérni. Csak hülyén hangzik a? .

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy mivel sokat követem az ilyen pcworld meg chip magazinokat meg a prohardvert is, ezért nagy részével a pc építésnek tisztában vagyok, kivéve a rammal és az alaplappal. Itt most a rammal lenne kérdésem, mégpedig az, hogy milyent ajánlatok, vagy pedig elmagyaráznátok, hogy mik ezek a címzés idő stb, és hogy mire kell figyleni.

Egy ilyen kategóriájú gépbe kéne: Intel Core i5 4x3,1 ghz, gtx 560 ti.

Egyelőre csak 4 gb, aztán majd később lesz 8. Maximum 7-8k-ra gondoltam. Ja és még lényeg, hogy játékraa kéne. A proci tuning nem fontos, mert max pár mhz lesz, szóval nem kell ide hyprx predator 67256635687253458653 MHZ.



2013. máj. 20. 19:05
 1/3 Nosco ***** válasza:
Ha írsz egy pontos alaplap típust akkor könnyebb segíteni. Amúgy az alaplaptól függ a memória is nagy részben.
2013. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Corsair memóriák nagyon jók, de nem minden alaplapban szernek dolgozni ( nem mondom meg neked pontosan melyikekben nem ). Mondjuk Corsair 1600mhz-es CL8 v. CL9-es memória tökéletes lenne a te számodra. Nekem Corsair Dominator 1600mhz CL8-as memóriáim vannak és nagyon szépen futnak Gigabyte alaplapban Core i7 mellett!
2013. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg semmit, csak tervezgetek
2013. máj. 20. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!