Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő? (PCX által...

Mi a teendő? (PCX által összerakott gép meghibásodott)

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron vásároltam a PCX-nél egy gépet. Én válogattam össze az alkatrészeket, ők szerelték össze. Viszont most hétvégén a winchester szinte teljesen meghalt. Már a Windows sem tölt be. Betettem másik gépbe, ott is csak valami iszonytató lassan működött.

Szóval ilyenkor mi a teendő? PCX-nél annak idején kiválasztottam a háztól-házig garanciát, tehát, ha bármikor meghibásodik a gép, eljön érte a futár, elviszi, ők ingyen megcsinálják, majd visszahozzák. Akkor, ha írok nekik egy e-mailt, hogy ez a gond, akkor tényleg ingyen elviszik mindenestül és megjavítják? Vagy elég csak a hdd-t odaadni nekik, hogy cseréljék ki? Tavaly júliusban vettem a gépet, tehát még bőven nem telt le az 1 év garancia.


Összefoglalva: PCX-nél vásárolt gép hdd-je meghibásodott, ingyen kicserélik-e? Külön az alkatrészekhez nem adtak garancialapot, taln egybe az egészre van 1 év, ha jól emlékszem.


Remélem érthető a problémám. Köszi előre is a válaszokat!



2013. máj. 21. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha te válogattad össze az alkatrészeket akkor az alkatrészekre vonatkozik a garancia és nem a teljes gépre egyben! én is a pcx -nél vettem a gépet én sem alkatrészenként kaptam garilapot, de ha visszaviszed csak a hdd-t az elég.
2013. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Tehát elég elvinni nekik a HDD-t, és ők ingyen kicserélik? És nem kell vinni valamilyen igazolólapot, hogy tényleg náluk vásároltam a gépet?
2013. máj. 21. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A garilapon rajta van a HDD,az igazolja.
2013. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!