Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki tud ötleteket optikai egér...

Ki tud ötleteket optikai egér felfrissítésére?

Figyelt kérdés
4 éves optikai egerünk az utóbbi hetekben "vánszorgossá", azaz határozottan lassúvá vált. Másik optikai egerünk "dupla kattintóssá" vált, sokszor nem azt csinálja amit szeretnénk. A családnak nincs pénze szervizbe vinni ezeket, mit lehet még tenni? Mechanikus egeret annak idején kipucoltuk és megint működött fél évig.

2013. máj. 22. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Optikai egeret nem tudod pucolni, 800ft egy a tescóban, ezt a szervíz dolgot felejtsd el, ott sem kezdenek semmit vele, csere.
2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaja, a "golyós" egér megtisztítva örök élet... :D

A duplakattintást is tapasztaltam. Megvettem a madaras teszkóban és kétszer kattintott minden gépen, ezért ment a fiókba, kb. 1 év múlva kivettem, és (semmi nem változott a gépben) működött :O


Szerintem próbáld meg megtakarítani a kis műanyagot, ami az optikát védi, esetleg a kis talpakat, amin az egér csúszik, nekem az utóbbi szokta megoldani a problémát.


Sok sikert!

2013. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban tisztítottam meg a négy talpat és máris jobban működik az egyik optikai egerünk. Köszönettel Sz. Gy.
2013. máj. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!