Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sötét a kép csak a kurzor...

Sötét a kép csak a kurzor látszik! Mi lehet a hiba? Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Letöröltem a régi vga drivert, ujjat szerettem volna felrakni! Ezt megtettem ujrainditottam az XP-t betöltött az XP de utána elsötétült a kép csak a kurzor látszik! 3mat villan a kép majd után ujra indul és ugyan ezt csinálja mindig!kb 3 féle drivert probáltam telepíteni mindegyikkel ugyan ezt csinálta! 1iknél azt csinálta h telepítésközbe elkezdte váltogatni a felbontást és sötét lett a kép ugyan úgy csak a kurzor látszott majd urja indult! a számítógép csak akkor indul el ha az integrált videovezérlőre van állítva! a videokártyám egy ASUS N6200! De a gép viszont érzékeli a kártyát! aki tud segítsen fontos lenne! ha valami nem tiszta kérdezzetek! előre is köszönöm:)
2009. okt. 4. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden előző letöltési kísérletet teljes egészében töröld és ezt töltsd le innen: [link]
2009. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ujra telepítés megoldotta a problémát!;)
2009. okt. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!