Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezt szerezzek be?

Külső merevlemezt szerezzek be?

Figyelt kérdés

A helyzet: gépem meghalt, nem is tervezek venni!

mobil mellett usb-s, memkártyás dvd lejátszón filmezek, zenélek.

Viszont a cédék idejétmúltak, sérülékenyek, pendrive-ból meg sok kellene. Egy külső meghajtón gondolkodom amit usbvel csatlakoztatnék a dvd lejátszómhoz.

A kérdés: milyet vegyek? kb 500 gb elég lenne, de 20ezret ne haladjon meg!

esetleg tapasztalatok erről:


[link]


????



2013. máj. 26. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Előbb ki kéne probálni, hogy megy-e egyáltalán vele, mert én még csak smart tv-nél láttam olyat, hogy külső winyóval is ment volna.

Egy ilyen winyonak nagyobb az energia felvételéle, mint egy usbnek, és nem fog elindulni.

2013. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ebben az esetben inkább pendriveokat gyűjtök :/
2013. máj. 26. 12:04
 3/5 A kérdező kommentje:

De várj! nincs adaptere? mert az energiaforrás megoldva akkor.

csak csatlakoztatni kéne, nem?

2013. máj. 26. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, pont emiatt, nem mindegy, hogy 2V vagy 5V. Pc fel tud venni nagyobbat, más eszközön nem. Nekem pl se Xbox 360, se PS3 nem müködik. Csak pendrive.
2013. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, akkor marad a pendrive. Hacsak be nem szerzek majd egy multimédiás lejátszót :)

köszönöm a választ!

2013. máj. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!