Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni...

Gaster kérdése:

Laptopot szeretnék vásárolni 140 ezer Ft körül. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Két készülék merült fel:

[link]

[link]

Melyiket érdemes választanom? Jövőre megyek egyetemre, szóval ahhoz kellene, illetve elég gyakran játszok is, ezért fontos a videokártya is...



2013. máj. 26. 20:52
 1/7 anonim válasza:
Tudásilag kb.egyformák, ám minőségre inkább a Lenovot ajánlanám.De ennyiért kapnál jobbat is akciósan, pl. 2 héttel ezelőtt Auchanba 120.000-rt intergált videókártyás 8 Gb DDr3 memóriája, és 1 TB merevlemeze volt 2.4 Ghz procival.Én még nézelődnék a hlyedben,esetleg granciás használtat is.
2013. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszont az integrált vidikártyás az nekem pont nem lenne megfelelő, mert ugye játékra is használnám... Használtat meg semmiképpen nem akarok venni, ismerősök mindig megszívták vele, így én sem bízok abban ;)
2013. máj. 26. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
minőségre télleg a lenovo jobb de játszásra kettő közül az acer. (amúgy én játszásra nem i3-as procit vennék)
2013. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem komoly játékra akarom használni, csak hogy elfussanak rajta a szükséges game-ek... Egyébként miért az Acer játékra? A Levononak jobb a videokártyája, és az számít játékoknál, nem?
2013. máj. 26. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem még nem későn írok,mert két okostojás (előttem szólok) eléggé marhaságokat hordtak itt össze..Az a lenovo használhatatlan..

Nos az Acer az teljesítményileg jónak néz ki..

Őszintén én az Acer-t választanám de egyiket se venném meg..

Az Acer laptop jó,csak kb 5.000Ft-al drágább értékénél..

Mindenesetre,ha ragaszkodsz hozzá vedd meg..

A Lenovoba igaz van 1TB winchester,emelett még egy bika videókártya is,de olyan rémgyenge a processzor,hogy ha te játékra akarod használni az biztos megfog halni:D..

KÉREM SZÉPEN,Az egy MÁSODIK generációs Intel Core i3 processzor..

Már lassan a negyediket nyomassák..

Semmiképp sem ajánlanám...

Visszatérve az Acerhez,nos az a baj vele,hogy arra érkezik a legtöbb panasz,műszaki meghibásodások miatt,tehát nem is megbízható túlzottan:S

Asus laptopot néztél már?

2013. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én pont az Asus laptopokról hallottam, hogy hamar hibásodnak, ezért olyat nem is néztem ;)

Amúgy az Acer laptop azóta több helyen is volt 135k alatt, meg gondolom a nyáron még van esély, hogy lejjebb menjen az ára, úgyhogy még mindig azon gondolkodom...

Egyébként úgy néz ki, hogy csak augusztus végén fogok laptopot vásárolni, úgyhogy addig még változhat a véleményem, illetve jelenhetnek meg a piacon számomra sokkal jobban megfelelő laptopok is, csak most ez az Acer tűnik számomra a legjobb választásnak...

2013. jún. 24. 12:22
 7/7 anonim válasza:

Én is Lenovo-t néztem,van ez az i3,meg van i5-ös procival is.

Azt olvastam hogy az i5-tel nagyon melegszik :(

Bár ésszerűbb lenne az i5,nem sok az árkülönbség,csak hát ennek a melegedés dolognak még utána kell járni.

Sokat olvastam erről a típusról,megbízható,csak jókat hallottam róla :)

Ha gyakran játszol akkor én a helyedben i5-el vennék,de nézz utána a melegedés dolognak,vagy vegyél hozzá egy hűtőpadot ;-)

2013. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!