Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a tabletekről?

Mi a véleményetek a tabletekről?

Figyelt kérdés
Megbízhatóság, teljesítmény, praktikum, kezelhetőség, ár-érték arány stb. tekintetében.

2013. máj. 29. 10:34
 1/9 SzilKa ***** válasza:

Rendkivul praktikusnak tartom, segit a munkamban, ha hirtelen kepet kell keresgelni (tetovalo vagyok), emailezesre, naptar kezelesere szuperjo. Zenet hallgatok, filmeket nezek es konyveket olvasok rajta. Na meg persze jatekra is jo. Szoval munkara es szorakozasra kivalo, legalabbis nekem.

Ipad minim van.

2013. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de én valami olcsóbban gondolkodnék...
2013. máj. 29. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Üdv. Egy iPad Mini tulaj.
2013. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajánlott. 85-ért már kapsz. Nekem bevált az iPad Mini.
2013. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aHermann ***** válasza:
Ha olcsóbbat keresel, akkor android jön szoba. Ha nagyon alap dolgokra fogod csak használni, akkor lehet, hogy egy 30e körüli 7"-os (Myaudio, Concorde, Wayteq) is megteszi, de inkább nem javaslom. Az olcsó androdios tabletek hamar elveszik az ember kedvét. Én inkább egy Nexus 7-est javaslok. 8GB-osat már 50e körül kapni. Ha sok filmet, appot akarsz használni, akkor inkább a 16GB-oast vedd, az 75e körüli áron kapható újonnan. A nexus az egyik legjobb ár-érték arányú tablet ma a piacon és élmény rajta minden. Talán ár-érték arányban a Kindle Fire-ek veszik fel a versenyt vele, de azon nekem nagyon nem jött be az amazon butitott rendszere. Rootolni és custom ROM-ot pakolni rá meg macera, főleg, hogy a garivesztés mellett a legújabb 8.9-esre nincs is használható ROM. Egyszóval, ha "olcsót", akkor Nexus 7. Nekem fél éve van és azóta is minden nap használom. Főleg este olvasásra, netezésre. Időnként játék, esetleg film vagy egyebek. Praktikus, farmerzsebemben elfér és mégis egy tablet. Tokot érdemes rá beszerezni.
2013. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha olcsót akarsz megvárod míg kijön a 2ndgen N7 és veszel egy N7-et,mert akkor a G1-es N7-nek lemegy az ára az N7 G2 miatt és akkor veszel vagy újonnan vagy használtan egy N7 G1-et.
2013. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aHermann ***** válasza:

Az iPad Mini is jó cucc, csak lényegesen drágább. Régen az almás cuccok annyival jobbak is voltak, amennyivel többe kerültek a droidoknál, mára ez a különbség gyakorlatilag eltűnt, sőt bizonyos dolgokban jobb az android.


Persze ez csak egy magán vélemény. Ez olyan mint az, hogy valakinek az Audi jön be inkább, valakinek a BMW, a Merci vagy a Toyota, Honda stb. Csak persze a tablet piac leginkább kétszereplős. (Windows-t hanyagoljuk egyelőre, mesze nem elég kiforrott még.)


Én mindkét rendszert használom többek között munkámból adódóan. Mindkettőt szeretem a maga kis butaságaival is, amikkel együtt lehet élni.


(Amit viszont nem szeretek, az a hitvita: amikor vérre menő küzdelem van azon, hogy az egyik tábor bebizonyítsa, hogy igenis az ő cucca a jobb. És persze fordítva.)

2013. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Legolcsóbbak" kategóriában szerintem nagyon jó ez a teszt :

[link]

2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%

olcsó...olcsó...olcsó... ez az ország már csak ezt a szót ismeri..


mindig csak a gyenge, a kicsi, az óccó...persze jóra ácsingózunk, de sz.rért-h.gyért..


na az nem megy.


az elfogadott, használható méret a 10.1"-os kép, Androidos op. külön billentyűvel...


100 alatt minőség, megbízhatóság, praktikum, kezelhetőség így együtt még nem igazán megy...


egyébként a tableté a jövő.. (ameddig nem lesz másé a jövő)

Nekem olyan tabletem van, hogy a két kamerája is világszínvonalú,öt magos, magyar billentyűzettel, stb, stb...190 volt, de ma már 120 ért is megkapni..nos csak a minőség érdekelt.ez az.A/1!

2013. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!