Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet egy memóriáról...

Hogy lehet egy memóriáról megállapítani, hogy mekkora a mérete?

Figyelt kérdés

Kingston KHX6400D2K2/4G . Erre hirtlen ránézve laikusként azt mondanám,hogy ez egy 4gigás memória modul,de közbe meg kiderül,hogy ez egy KIT egyik tagja és ez a tag csak 2 giga.

Tehát a 4 giga úgy jön ki,hogy együtt a két memória.

Hogy lehet a legkönnyebben megállapítani tehát,hogy egy memória mekkora mérettel bír?


2013. jún. 1. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy berakod a gépbe és megnézed. Ez nem a legkönnyebb, de a legbiztosabb módszer, mivel ránézésre a sok betűből és számból - ráadásul ahány gyártó annyiféle jelölés - nem mindig lehet megállapítani a méretét...
2013. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2013. jún. 1. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm, én tudok egy tuti módszert. Lehet, hiogy csak én ismerem? Gugli. Beírod a tipust és tádámm, máris látod, hogy ez egy 2x2 GB-os kit egyik darabja lesz. Sőt, még egy csomó egyéb paraméter is megtalálható.
2013. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,azt néztem az előbb.Mert mikor kivettem,meg is lepődtem,hogy jé 2gigás memóriák vannak a gépben,de nem ,mivel csak együtt tudnak annyit:)
2013. jún. 1. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A többi nem az volt? :)


Mellesleg: miért a járdán tekersz, miért nem az úttesten vagy a kerékpárúton, ahol kéne?

2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hoppá, sorry, rossz helyen járok... :/
2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!