Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS3-hoz melyik utángyártott...

PS3-hoz melyik utángyártott kontroller a legjobb?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a joy pontos legyen. Még nincs meg a PS de szeretném tudni hogy ha kettő kontroller is kéne, akkor mennyibe fájna.

2013. jún. 2. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
a gyári a legjobb.
2013. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"original is the best"

amugy elvileg nem is mukodnek az utangyártottak vezetek nelkul.

2013. jún. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TaKy99 ***** válasza:

Kivéve, ha vezeték nélküli az utángyártott! ;)

Donglee-t adnak hozzá.


Utángyártottat akkor vegyél, ha XBOX mintájú kontrollert szeretnél használni. Egyéb esetben az eredeti a legjobb.

2013. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D


Az xbox vagy a ps kontrollere a pontosabb? (joy)

2013. jún. 3. 17:10
 5/10 anonim válasza:
ugyanolyan jók teljesítmény szempontjából, a komfort a fontos (nekem a box kontrollere 1 idő után kényelmetlenné válik, míg a ps-é ugyanolyan kényelmes, és jóval könnyebb), de ezt mindenki magának dönti el :)
2013. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nekem is jobban bejön a PS-é! (bár csak ps2-m van, a PS3 coming soon)


Az Xbox elég tenyérbe illő, de sokkal jobb a PS kényelmes könnyű, kis aranyos kontrollerével játszani mint a box nagy ormótlan dögével. :D

2013. jún. 3. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor nem csak én vagyok ezen a véleményen.

Engem szószerint múltkor egy Xbox fan elküldött melegebb éghajlatra mert azt mondtam szerintem sokkal kényelmesebb a PS joystickja.

2013. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Semmiképp sem ajánlom az utángyártott kontrollert Ps3-hoz! Főleg azt nem ami ugyan úgy "próbál" kinézni mint az eredeti! Gyenge minőségű, hasonló de rengeteg hátulütője lehet! Lan kapcsolat folyamatos abortálás, fagyások és gyenge irányíthatóság. Ha valamire akkor erre megéri dupla annyit költeni az eredetire. 10000x megbízhatóbb és garancia is van rá :)
2014. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Istenem.... több mint egy éves kérdés, szerinted még nem szereztem egyet? Mellesleg már meg sincs a PS3.
2014. okt. 28. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:

PowerA, csinál jókat, meg olcsókat.

[link]

vezetéknélküli (2,5k hufért) aksija kb 48 órát bír. nekem bejött. keresni kell. freeshippingest belőle, van 12$ ért is.

2014. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!