Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll vissza BIOS félig...

Cipi8 kérdése:

Miért áll vissza BIOS félig alap beállításra?

Figyelt kérdés

Van egy ASUS P5LD2 SE lapom AMI v.1104 BIOS-al az lenne a gond vele hogy néha kb. 3 havonta félig visszaáll alapbeállításra. Ez alatt értem azt hogy a processzor beállítások, merevlemezek bootolási sorrendje, Floppy meghajtó stb beállítások gyári beállításra állnak. A dátum és az óra nem módosul csak ezek és a többi opció sem, fél éve kapott új CR2032-es elemet a lap mert le volt merülve félig a mostani nincs megmértem. Normál leállítás volt ami előtt megint csak pik pak visszaállította magát még annyi hogy nem volt frissítve de nem is szeretném.


Aki tud valamit kérem segítsen, előre is kösz mindenkinek!


2013. jún. 3. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet bug. Nekem is visszaállt néha az ASUS alaplapomon (K8N) a bootsorrend, logikát nem véltem felfedezni benne. Másik tipp az elem lenne, de ugye azt nemrég cserélted.
2013. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!