Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elekromágneses tér vagy egyéb...

Elekromágneses tér vagy egyéb földből jövő dolgok tehetnek tönkre számítógépeket ellenben más eszközöket tv-ket nyomtatókat mosógépeket nem bántja (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
nos olyan problémám van hogy eddig volt 4 asztali számítógépem, nem mondom hogy annyira nagyon értek hozzájuk de annyira igen h ne csináljak velük olyat hogy tönkremenjenek és már kínomban nem tudtam másra gondolni... a problémák minden egyes számítógéppel a következők voltak... fagyás kék halálozás majd megadták magukat... szoftveresen nem telepítettem ütköző programokat, drivereket, rendszeresen karbantartom őket mind szoftveresen mind hardware-esen is mi lehet a gond?

2013. jún. 4. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

-Szar táp

-Nem földelt aljzat használata

-Csillagpont eltolódás a ház vill. rendszerében


Mi az hogy megadták magukat?

Mi adta meg magát?


Egyébként lefogadom hogy a szar tápok voltak az okozók.

2013. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
megadták magukat arra gondoltam hogy pl az volt egy pentium kettes az első gépem abban elromlott a hangkártya majd iszonyatosan fagyott nem akart betölteni semmit a második a pentium 3 as annál semmi nem volt a hangkártyával az csak iszonyatosan fagyott... utána jobb gépem lett 3 Ghz es processzor ( pontosan nem tudom milyen ) ati radeon hd 4650 es vga val és 500 gigás merevlemezzel... az minden operációs rendszerrel kékhalálozott szinte 5 percenként majd egy este fogta magát és felrobbant az alaplapon valami és megrepedt az alaplap... a másik gépemben is szintén 3 Ghz es amd processzor volt szintén olyan vga val csak nagyobb memóriával és 320 gigás merevlemezzel ami már rég megadta magát és bele kellett tennem az 500 gigásat ami megmaradt az előző gépből... valamint a videókártyával is így jártam... két-két giga ram volt bennük azok is szépen sorban megadták magukat ( nem ismerte fel őket és nem jutott túl onnan ahol bekapcsoláskor felismeri őket... ami a másodi ujjabb gépem azaz a negyedik az 1-2 hete adta meg magát véglegesen nem ismerte fel a merevlemezt valamint ha rádugtam valamit pl webkamera pendrive kártyaolvasó vagy usb hub azokat mind hazavágta... most ami hugomnak van notebookja az most kezdett el vacakolni... kékhalálozni és lassulni... pedig minden alkalommal ugyan azokat teszem fel ugyan úgy rá ha ujravan rakva mióta megvan kb másfél éve azthiszem csak 3x volt ujratelepítve, de ma beszóltam szervízbe és mondták hogy vigyem be de már kezd idegesíteni hogy két évnél tovább egy sem akarja tovább vinni... nem tudom mi okozhatja... de szerintem tuti nem szoftveres... minden ugyan úgy van felrakva mindig ugyan azok mint először... max ujjabb verziók
2013. jún. 4. 19:15
 3/23 anonim ***** válasza:
Mi volt a táp/tápok pontos típusa?
2013. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ez olyan ikszakta, hogy muldör sírva könyörögne érte!

Nem a bermuda3szögben laksz véletlen?

2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
asszem codegen
2013. jún. 4. 19:27
 6/23 A kérdező kommentje:
de notebooknál is? ott csak akku van meg egy töltő... egyébként HP notebook
2013. jún. 4. 19:28
 7/23 A kérdező kommentje:
az asztali gép is így kezdte a 3. hogy hetente 1x 2x vágott egykét kékhalált meg lassult és utána egyre jobban lassult és kékhalálozott ez még a heti egynél tart...
2013. jún. 4. 19:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"asszem codegen"


Ott a válasz.

2013. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és a notebook? a HP egy világszívonalú cég... csak nem gyárt hulladék termékeket...
2013. jún. 4. 19:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Földelt konnektorokba volt dugva?
2013. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!