Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit számít 100 MHz különbs...

Mennyit számít 100 MHz különbség kétmagos prociknál? Laptopot szeretnék venni és van két majdnem azonos gép, annyi különbséggel, hogy az egyik procija 100 MHz-cel jobb, viszont a másik háttértára 140 gigával több.

Figyelt kérdés
Az áruk is nagyjából egyforma. Szerintetek melyik éri meg jobban?

2013. jún. 6. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak egy fajta 2 magos proci van. Esetleg ha linket tudsz a két laptopról, az lenne a legjobb.
2013. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erről a kettőről lenne szó.


[link]


[link]

2013. jún. 6. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nah így már más:)

Én mindenféle képpen a b960-as procival ellátottat venném. Egy ezressel még olcsóbb is. De nem jelentős a különbség a két proci között. Elég csekély. De csak azért választanám mert: olcsóbb, picit erősebb proci, és nincs szükségem akkora vinyóra. De ha te szeretsz reeeengeteg filmet leszedni, és jóideig meg is tartani, akkor tökéletes a másik is. A 640 gb-os merevlemezes.

2013. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is afelé hajlottam, ez most megerősített:) Köszönöm!
2013. jún. 6. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiség=)
2013. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!