Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hangkártyát vegyek?

Milyen hangkártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,hangkártyát vennék a pc-be,csak nem igen értek hozzá,az alaplapi nagyon gagyin szól.Mit ajánlotok amivel már számottevő különbséget érzek? 5ezernél többet azért nem áldoznék rá,de várom a tippeket,köszi :)

2013. jún. 6. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ötezerért nem éri meg hangkártyát venni, nem lesz akkora különbség. Az Asus Xonar DG-nél alább ne add, ha veszel. Kicsit többért van a Xonar DS. A legjobb vétel a Xonar DX. Nemrég újítottam be egyet, ég és föld az alaplapihoz képest. Tudom, hogy jóval drágább, mint ötezer, de megéri. Persze ehhez egy jó hangfalszett is szükséges.
2013. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Így van, az 5000 Ft-os árkategóriába még nincsen számottevő különbség hangminőségben az alaplapi integrált és a PCI -os karik között. Sőt az újabb integrált hangkarik még jobbak is ezeknél. Ezeket inkább azok veszik, akiknek tönkrement az integrált, vagy amúgy se volt a gépükbe.


Ennyi pénzért használtan nézegess, Sound Blaster Audigy -ket. Ez pl. itt jó vételnek tűnik: [link]

Itt szemezgess még:

[link]


Régebbi Audigy -nek egy hátránya van, hogy sz*r a driver ellátottság. Legtöbbször nem csinálták pl Windows 7 -es drivert se. Amúgy hangminőségre verik a mai legújabb integráltakat is.

2013. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!