Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy extra brutál...

Ajánlanátok egy extra brutál hangkártyát? Az ár nem számít.

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi célból?
2013. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tervezek venni hangfalakat, ami majdnem fél millió lesz. Eddig az integrált hangkártyát használtam, de szeretnék újítani.
2013. jún. 8. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát fél millából azért olyan nagyon brutál hangfalak nem jönnek ki. Egy tényleg brutál front páros simán megvan 1M magába.


Ha leírod a rendszert, ajánlhatok hangkártanyát. De leginkább az erősítő a fontos, általában az a szűk keresztmetszet.

2013. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2013. jún. 8. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy elsősorban az erősítő a fontos, de még véletlenül se azt linkelted be.


Most ehhez mit írjak? Egy egy remek hangfal, bár én ennyi pénzért biztosan nem ilyet vennék. Mi alapján választottad ezt ki?

Ha jó erősítő lesz mellette, akkor valóban elkelhet egy jobbféle hangkártya, ha nem akkor viszont felesleges.


Továbbra is az erősítő típusa lenne a fontos.

2013. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!