Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri xboxot venni?

Megéri xboxot venni?

Figyelt kérdés
Szóval megéri egy Xbox 360 elite vagy slimet venni? Tudom most jön a ONE, de hallottam olyat róla, hogy ha el akarsz adni cserélni egy játékot akkor rá kell fizetned, valami ilyesmit!Szóval szerintetek melyiket érdemes?

2013. jún. 10. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Playstation-t erdemes.

Ha kijon a ONE akkor a regiekre mar ugy sem lesz semmi frissites, jatek, semmi.


[link]

2013. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát igen, erre gondoltam!Régóta vacilálok, hogy átváltok ps-re (már az ingyen multi miatt is, ugye ingyenes? :D ha nem akkor sem lehet valami horror összeg) de én nagyon szeretem az xbox kontrollert, és a Gears of Wart (bár e nélkül megtudnék lenni). De igazából a kérdésem nem erre irányult, hanem, hogy slim vagy elite, ha nem éri meg egyik sem akkor PS4! Köszönöm a választ!
2013. jún. 10. 17:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha az is számít, hogy a későbbiekben jól menjenek rajta a játékok (tehát fejleszthető legyen) akkor PC.
2013. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Igen ingyenes a multi a PS-en. Gears of war helyett lesz God of war, Uncharted, Gran Turismo, GTA, stb...


Jah tudom hogy nem ezt kerdezted, de szerintem se slim se elite, el kell engedni az Xbox-ot ugy ahogy van mert rossz iranyba mennek!

2013. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bocsanat GTA nem csak ps-re van
2013. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pc, az hosszútávon nagyon drága, mindig fejleszteni, fejleszteni!Ps, igen :) God of War, és ami még nagyon tetszik az az infamous, szóval lehet, hogy ps lesz :D És még annyit, hogy a ps4-en fognak menni a ps3-mas játékok? És milyen lesz a ps4, mert a neten nem nagyon találtam róla infot!
2013. jún. 10. 17:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja... Mert 2évente egy új XBOX nem drága?
2013. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem fognak menni rajta a ps3-as jatekok.


Nincs meg rola sok info, ha minden igaz ma mutatjak meg a konzolt!


[link]

2013. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Engedd mar el a PC-t! Megveszel egy jatekot, azt berakod a konzolodba es megy. Ennyi. Nem ir ki mindenfele hibauzenetet, meg ez nem jo, az nem jo, ezt frissitsd, azt vegyel, ez keves, az keves, PC-n folyamatosan uj jatekokkal jatszani egy kinszenvedes.
2013. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Az hogy egyesek nem tudnak PC-n játszani, mert még ahhoz is gyökerek, az csak az ő szegénységi bizonyítványukat erősíti :(
2013. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!