Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sipol a videókártyám ha...

Miért sipol a videókártyám ha pl Minecraftozok full HD-ban (akkor hangosabban ha Full HD-n) vagy ha pedig GTA IV-ezek akkor is sipos magyarul csak az erős játékoknál. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond mert fontos lenne.

2013. jún. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos a VGA?Amúgy nézd meg, hogy púpos e valamelyik kondi rajta, ha igen akkor az a probléma.
2013. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló "gondom" van far cry 3nál...
2013. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a kondikat a VGA-n.Mert nekem az alaplapon van egy púpos kondi, és komoly terhelésnél sípol.
2013. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kondi nem pupos sztem a Chipset :(
2013. jún. 12. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Főként tekercsek tudnak ilyesmit generálni. Bár nem hangfrekvenciás tartományban működnek, együttesen képesek ilyesmire. Ha ebből ered a zaj, semmilyen komponens működését nem befolyásolják, legfeljebb zavaró tud lenni. Így se garanciáztatás, se szerviz nincs ilyesmire. Legnagyobb örömömre ilyet egy 50K-s alaplapom is művel, de már böngészőtől... :-]
2013. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!