Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nekem ez magas. De működhet...

Nekem ez magas. De működhet egyáltalán?

Figyelt kérdés

A számítógépre két operációs rendszert szeretnék telepíteni: A c: meghajtóra windows xp-t telepítettem sp3.

D: meghajtóra pedig puppy linux-ot.


És elvárásaimnak megfelelően amikor bekapcsolom a számítógépet megjelenik a Windows választható menü és kitudom választani melyiket akarom indítani.

XP mellé nem akarom felrakni mivel megvan osztva a HDD. 2x 40GB. Hogyan tudnám rátelepíteni a D meghatóra és működésre bírni?



2013. jún. 12. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Felteszed a XP-t és utána a linuxot. De a Linuxnak Ext2-3-4 (legújavv a 4-es) partíció kell +1 SAMP partició is.


Ha kezdő vagy a linuxban, akkor Ubuntu-t ajánlok.

www.ubuntu.hu


Windows !!NEM!! látja a linux particiókat.

2013. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 levis56 ***** válasza:
Egyszer múlt időben beszélsz máskor meg jelenben.Most fent van a gépen mind a kettő vagy csak tervezed feltenni.A PUPPY összesen 100 MB körül van nyugodtan ráteheted a c-re akkor tuti,hogy felajánlja,hogy melyiket indítsd ha másik meghajtót használsz 100 MB-ért akkor megéri a macera?
2013. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha másikra teszed akkor is fel fogja ajánlani.

sőt, ha kitörlöd a C ről az XPt majd felmásolsz helyette egy másikat, akkor is, nekem is így van, csak debiannal.

2013. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most a c meghajtón Windows XP TSP3 Neon Blue Reloader van. Egy kompakt XP. A másik meghajtó D. Az pedig üres. Lubuntut akartam felrakni de nem jó. Ki írták egy számítógépes boltban (400ft) ért de semmit nem csinál. Ha Saját-gépen nyitom meg a deamon felismeri de nem telepíti az xp-mellé.
2013. jún. 13. 08:33
 5/7 levis56 ***** válasza:

Egy ajánlat: [link]

Ha érdekel írd ki cd-re nekem windows mellett is bevált gyors biztos rendszer.

2013. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem az Ultra ISO programot. Én ezzel szoktam Windows XP-t Windows 7-8at vagy bármilyen más bot CD-t készíteni. Át állítottam az írás sebességét 64-ről 4xre. Remélem ezzel már jó lesz :)
2013. jún. 13. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem megy. valaki segítene?
2013. jún. 13. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!