Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megoldani/meg...

Hogyan lehet megoldani/meg lehet-e oldani, hogy a hangkártyám egyik output csatlakozóján csak a magas, a másikon csak a mély hang jöjjön?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig azt tapasztalom, hogy ha a mély és a magas hangot nem választom szét, akkor torzít a hangszóróm, pedig ha beállítom, hogy csak mély legyen, akkor bírja. Lehet, hogy bezavarnak egymásnak? Erre a kérdésre is várom a válaszokat.
2013. jún. 11. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában a magas miatt torzít a hangszóró ha van 5.1 hangkártyád és külön mély erősítő + subládád akkor külön lehet választani
2013. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ööö, számítógéphez való hangfalat, amin van output is, lehet erősítőnek? Telefonom, és a hifim közé azt szoktam berakni, mert a hifim magában nem elég hangos...
2013. jún. 14. 07:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom megmondani. Attól függ hogy mekkora teljesítményű és milyen ellenállású hangfallal szeretnéd használni. lehet hogy nem fogja elbírni.

Megoldás: nem túl drága... vegyél 2.1-et

2013. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hű, részletes infót nem tudok. Valójában találtam egy nagyon szuper autós hangszórót, és mivel van itthon elég fám, arra gondoltam, készítek abból hangfalat. Nem tudom, mennyire jó ötlet...
2013. jún. 15. 09:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Sztem ez volt az: www.alpine-usa.com/product/view/sps-410
2013. jún. 15. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze barkácsolhatsz nyugodtan :)

De sajnos nem tudom milyen erősítőd van és mekkora terhelést képes elviselni.. de szerintem ha nem maxon bömbölteted nem lesz baja

2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Genius sp-s110 típusú hangfal. A doboza sajnos már elég kopott, de ha lesz rá időm, rákeresek az interneten. A hangkártyára úgyszintén... Köszönöm a segítséget, meglátom, meddig jutok. :)
2013. jún. 15. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!