Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a billentyű...

Miért csinálja ezt a billentyűzetem? Lenyomok egy gombot, mást ír helyette

Figyelt kérdés
Néhány betűt,illetve számot ha lenyomok,mást ír helyette. Ilyen pl: z helyett zk, k helyett zk, s helyett es, . helyett t. , - helyett r-, 2 helyett ,2 és így tovább.. valamint a balra nyíl se működik, azt ha lenyomom, semmit nem csinál. ilyenkor mi a teendő?
2013. jún. 13. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha USB-s, próbáld ki másik porton, egyébként pedig egy másik gépen is. Ha ugyanezt műveli, valószínűleg kukázhatod.
2013. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem usb-s sajnos, akkor már kipróbáltam volna laptopon. :/
2013. jún. 13. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs a közeledben több gép, vidd be egy boltba úgy, hogy ha vacak, meg tudd venni a következőt.
2013. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem öntöttél rá valamit régebben? Nekem is sikerült így odavágnom egy billenytűzet. Ott ha egy karakter nyomtam rögtön 4 másikat adott be :D
2013. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!