Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez működhet, vagy inkább egy...

Ez működhet, vagy inkább egy hülyeség?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal fogadtunk, hogy ha a gépházat felnyitjuk és egy ventillátort rakunk a gép mellé, az segítheti a hűtést...

a ventillátor pont akkora, mint a számítógép ház maga,

maxra tekerve nem olyan hangos, tűrhető, az ereje elég nagy azért, a szoba végéből pl maxon simán lefujja a fejemről a sapkát, nem tudom hogyan lehet ezt megfogalmazni!

így a lényeg:

Lehet használni egy ilyen ventilátort pc hűtésre, vagy hülyeség az egész?

Kérlek értelmesen válaszoljatok, mert 2000 forint volt a tét :D


2013. jún. 13. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Csalsz.


Amúgy meg hülyeség. Kárt is okozhat a képben.

2013. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hogy érted, hogy csalok?

Ezekszerint nem jó? mert akkor gazdagabb lettem :)

2013. jún. 13. 21:16
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
A tavalyi kánikulában én is gondolkoztam ezen, és valószínűleg teljesen használható megoldásról van szó,szerintem jó megoldás ha van hozzá hely a gép körül. Még a port is kifújja. Én oldallap nélkül használom a gépeimet, mert így nem zajonganak mindenféle ventilátorok és sokkal jobban távozik a hő.
2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

akkor, most mégsem nyertem? ><

most okozhat károkat,

vagy jó mgoldás?

2013. jún. 13. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Ennek akkor van értelme,ha egy hatalmas borda van a procin.


Egyébként igen,hűvösebb lesz.

2013. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
úgy csalsz, h itt ki raksz egy kérdést, és ha a válaszokból kiderül hogy nem nyernél, akk simán visszamondod a bulit
2013. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
mi okozna károkat?? az első kérdező nem tudom miről beszél. Amúgy tökéletesen beválhat, mert a hűtőbordákra is jut a levegőből, attól pedig hül a gép elég rendesen. Kárt szerintem semmiképpen nem okozhat, elég vicces lenne ha a légáram kárt tenne a gépbe. Nyugodtan kipróbálhatod/használhatod, nyaranta én is így hűtöm a gépem.
2013. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

"az ereje elég nagy azért, a szoba végéből pl maxon simán lefujja a fejemről a sapkát"


egy laza sata csatit kiránthat az erős szél

2013. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ennek csak akkor van értelme, ha a befújt levegő a felmelegedése után valahol távozni is tud a gépből.


Ha nincs a ház hátulja, teteje, alja hülyére lyuggatva, max egy pangó túlnyomást alakítassz ki.


Persze azért biztos jobb a semminél.

2013. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Egy szobaventilátor nem tud kihúzni semmilyen csatlakozót max a cirkuszban :) Akkor veszélyes ha rá tud dőlni a belsejére,de ha a védőrács a ventilátoron nagyobb mint a ház, tehát nem fér bele akkor nem kell tartani,hogy bedarálja a kábeleket. Megoldás: fixen rögzíteni.
2013. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!