Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a merevlemez...

Miért van az hogy a merevlemezem tegnap még működött ma pedig nem (többi lent)?

Figyelt kérdés

ha rákötöm a gépre akkor jelzi a gép hanggal hogy érzékeli de a gép kiírja hogy az eszközillesztő telepítése sikertelen (pedig még ugyanabba a portban dugtam mint mindig...) és a merevlemezből pedig csipogás meg kerregés hallatszik kb 5 másodpercenként.


merevlemez:

[link]


ház:

[link]



2013. jún. 18. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
MA járt le a szavatossága
2013. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem működés közben állt le a szintén WD-s merevlemezem, szintén akkor, amikor lejárt a garancia. Olvastam Prohardveren topikot a merevlemezek megbízhatóságáról, és a Western Digitalt most nagyon szidják. Én hetekig próbáltam életet lehelni abba az ócskavasba, de mind hiába.

Esetleg próbáld más portra más kábellal kötni, ha ez nem jön be, akkor partíciónálni Ubuntuval (persze ha nincs fent fontos adat), nekem Ubuntuval még valamit próbált kezdeni, mert fél órákat tudott futni vele.

2013. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!