Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha letörlöm a Catalyst 13.4-es...

Ha letörlöm a Catalyst 13.4-es vga drivert, akkor 22%-os ventilátorfordulat van, de ha fentvan a driver akkor 45% alapon miért van ez? Hideg időben is úgyanez volt a probléma

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 13.4-es driverrel 30%-on van

viszot az is lényeges szerintem hogy a GPU órajel (nekem 1000MHZ) és memória órajel (nekem 1125MHZ) mennyire van állítva.

lehet hogy az egyik a régebbi drive-nél alacsonyabban voltak...

2013. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az órajelek alapon vannak...
2013. jún. 20. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az 13.4-es driver-nél valami alapból be van kattintva ami az előző verzióban még nem volt alap


Amúgy az mit jelent hogy letörlöd a drivert? Hogy olyankor driver nélkül megy a vga?? Vagy előző verzió van fennt akkor?

2013. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen driver nélkül néztem meg az aidában a ventifordulatot és 22%-os volt
2013. jún. 20. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

végülis driver nélkül "nem normálisan" működik egy vga, tehát lehet azért van az eltérés. Akkor lehet, hogy alacsonyabb a fordulatszám, de lehet, hogy melegebb is a vga. Meg szerintem driver nélkül nem is menne (rendesen) a játék.

Amúgy nekem mindegy hogyan használod, de lehet kézileg is szabályozni a ventilátor fordulatát a Catalyst-ben csak fel ne forrjon a vga...

2013. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és nekem az aida helyett a GPU-z (nem CPU-z, az picit más) programot ajánlották, hogy ott nézzem a vga adatait...
2013. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!