Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop hűtőt vegyek?...

Milyen laptop hűtőt vegyek? Melyik árka ajánlott és melyik nem?

Figyelt kérdés

14"-os képernyőjű acer laptopomhoz kellene, már 2 éves, nem rég volt kitakarítva (szoktam félévente).

Most így a melegben 60 fokon is üzemel akár a gép, és nem akarom, hogy tönkre menjen.

Volt, hogy Gideztem rajta, vagy Metro Last light vagy csak sima honfoglaló, olyankor felmegy 77 fokra max, de így melegben még nem játszottam vele (már egy hónapja).

Filmnézés közben is melegszik.

Milyent vegyek?


2013. jún. 21. 14:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez pl. megéri szerintetek?

[link]


Nem értek hozzá, ezért kérem a segítségeteket és jó márkát akarok, ami nem lesz csapágyhibás, stb. De túl drágát sem azért.

Ha van több alternatíva, akkor nem érdekel 1000 Ft különbség, ha a másik jobb, Köszi. :)

2013. jún. 21. 14:13
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy ez? Nem tudom, mennyire jó márka csak gondolom, ha nagyobb a ventillátora, akkor halkabb és jobban hűti a többi részeket. Érdemes megvenni?

2013. jún. 21. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:

CoolerMaster

Zalman

Arctic Cooling

Xigmatek

Genius

Trust

Thermaltake

chieftec

Logitech


[link]

2013. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:

Mindegyik csapágyhibás lesz előbb vagy utóbb. Szűretlen (értsd poros) levegőt paszíroz át saját magán, amiből a csapágyazásba is kerül. Ez kikerülhetetlen.


Ha melegedős fajta a laptopod, akkor ha megfeszülsz is melegedni fog. Nyilván aranyba kellene foglalni a két dolgos kezét a tervezőjének. (Jó forróba.)


[link]


Ezek közül is nyugdotan válogathatsz. A legolcsóbbtól is nagyjából ugynazt kapod mint a drágáktól.

2013. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha melegedős fajta a laptopod, akkor ha megfeszülsz is melegedni fog. Nyilván aranyba kellene foglalni a két dolgos kezét a tervezőjének. (Jó forróba.) "


baromság, nyári melegben elkél az a hűtő tervezési hiba nélkül is


mellesleg gondolom te annyi de annyi hűvös laptopot raktál már össze magadtól, hogy mindenről tudod, hogy kéne működnie

2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Srácok kérlek ne vesszetek már össze! :D

nagyon köszönöm a válaszokat, végül is ezt a hűtőt vettem, itt:


[link]


nagyon jó, és halk, jól hűt, szeretem. És egyáltalán nem olyan bumszli, mint a képen.

2013. júl. 1. 13:14
 7/8 hypno ***** válasza:
Szép is volna, ha már újkorában hangos lenne. Használd egészséggel.
2013. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van olyan, amelyik nagyobb fordulatszámon üzemel és kicsik a ventillátorai. Azok már érezhetően hangosabbak. az iponon kommentelnek jó sokat, onnan tudom.
2013. júl. 2. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!