Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék a közeljövőben...

Szeretnék a közeljövőben vásárolni egy számítógép és ezeket a cuccokat raknám bele, szerintetek jó választás?

Figyelt kérdés

Alaplap: gigabyte ga 990xa ud3

Táp: corsair tx series tx650

Hűtő: thermaltake cl p0564d frio

Proci: amd fx 6100 3.30ghz am3 box

Vidikari: sapphire hd7770 1gb gddr5

Ram: kingston 8gb hyperx ddr3 1866mhz

HDD: seagate 500gb constellation 7200rpm 64mb sata3

Gépház: [link]



2013. jún. 21. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%

8-as válaszoló

minnél többet írj ide annál többször tudlak és tudunk lebontozni!!!

2013. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Nekem amd cpu-m és ati kártyám van már öt éve és gond nincs velük.

De ha tényleg ilyen szar lenne az amd nem hiszem,hogy ennyi ember ajángatna és használná.

2013. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
17:17 ,ez kölcsönös ne aggódj, te is kaptad helyből a mínuszt.
2013. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer volt AMD-m. Amikor már a huszadik játék se indult el, mert külön AMD-knek készült CPU driver kellett hozzá, na akkor mondtam hogy ez volt az utolsó AMD. Mellesleg teljesítményben egy azonos kategóriás Intel simán veri. A táp az jó választás, az olcsó & szar Codegány meg Incom vackok lerohadnak 1 hónap után. HDD helyett meg inkább SSD-t javaslok.


"minnél többet írj ide annál többször tudlak és tudunk lebontozni!!!"


Bontozni, azaz :D valószínűleg már nem látott a dühtől amikor gépelte...


"De ha tényleg ilyen szar lenne az amd nem hiszem,hogy ennyi ember ajángatna és használná."


Ez attól is függ, milyen célra használja. A tabletet is rengeteg ember ajánlgatja és használja, ennek ellenére egy hasznavehetetlen szarság, mókusvakításra kiváló, meg Failbookozásra, másra nem. Próbálj már meg szöveget szerkeszteni tableten mondjuk, érintőképernyős billentyűzeten ahol ott kell egyesével kiválogatni a betűket! Egy normális billentyűzeten tíz mondatot leírok amíg te egyet. Ja tudom, lehet venni hozzá kis billentyűzetet is...de akkor meg minek a tablet?

2015. jún. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
AMD-t felejtsd el!!! csak azt tudom mondani amit az előttem szóló is írt, hogy egy nagy rakás szar.
2018. jan. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
AMD CPU driver az igen.
2018. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nekem volt AMD-m egy időben, de két éven belül túladtam rajta, amikor már a hatodik játékról derült ki hogy Intelre van optimalizálva...

jó vicc...ez mondjuk részben a szofvergyártók sara is.

ja az egyik ilyen a Battlefield-széria volt, nem valami ki tudja honnét szalajtott city interactive fos...szóval...

2018. aug. 26. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Vegyél Intel-t, sokkal jobb, mint az AMD!

Sokkal több játékra is alkalmas és ráadásul sokkal jobbak is az adottságai!

Az AMD-k szarok mind, lassúak, hamarabb öregszenek, és csomó programmal nem voltak kompatibilisek, utáltam őket, mint a szart. A #4 válaszadónak és a társainak meg én is nyomtam mínuszt.

2019. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!