Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép megérné/m...

Goofre kérdése:

Szerintetek ez a gép megérné/mik futnának el rajta?

Figyelt kérdés
Bluechip-en raktam össze: [link] Játékra és egyéb processzor igényes feladatokra egyaránt kellene, pl ha egy nagyobb programot compile-olok le, vagy szimplán szervert futtatok. Mik futnának el rajta (mármint játék) ha egyátalán megéri az árát?

2013. jún. 22. 15:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
28%
Ember :D Ati egy kalap sz*r. Am meg elmondom neked amd a gyártó neve atinak becézik a vidikarit öcsi :D Még ezt is jobban tudom nálad? MOND MÁR MEG MI A F***ÉRT AKARSZ INTELT ÖSSZEKÖTNI ATIVAL? Úristen.GTX 650-es bőven megfelel neki.
2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
41%

UUuu. Ekkora agyhalottat Fu*k logic.

"Ati egy kalap sz*r." - Indokold már meg öcsi. Miben rosszabb az nVidianal ? Egyet mondj!

Amúgy a kérdező írta le a kérdésébe világosan "szimplán szervert futtatok" -erre jobb lesz az Intel mint az AMD FŐLEG EGY I5.

Ez mellé nehogy már egy fos ár/érték arányú kártyát rakjunk LOL. amit írtam JÓVAL, DE JÓVAL ERŐSEBB mint az a szutyok 650-es nVidia... összese lehet hasonlítani(írjak tesztet is ahol porig alázza a 650-est?) a 7850-el, szimplán ezért ez a páros a jó nem az a sz*r 650-essel.

Kérdező engem nem érdekel mire bas*od el a pénzed, ha ilyen árban nVidiát veszel megszívod. De úgy mégis kíváncsi vagyok a válaszodra milyen programokat használsz kell a CUDA vagy mi ?



UI.: Az AMD 2006-ban megvásárolta az ATI Technologiest, ezután 2010 nyarának végén megszűnt a ATI márkanév is. Ezért NINCS OLYAN, HOGY ATI, nincs semmi becézgetés, AMD a neve és kész, ennyi.

2013. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
28%
Írhatsz de hol érdekel hogy porig alázza? Nekem 670-esem van :D Ennyierővel vegyen a srác 690-eset cs***ka g**i, engem ne öcsizzél mert le*tlek a g**ibe :D Az Nvidia sokkal jobb mint az ATI minőségileg is nagyon ott van elég tartós egy kártya és persze szinte minden játékot ez támogatja. És az Nvidia-t többyire játékokra fejlesztik az ATI-t meg irodai gépekre gyártják tudtommal, és elég gyakori a meghibásodása, én két ATI kártyát dobtam már el mert a hűtése egy kalap s**r azonkívül több fps-t is ad ;)
2013. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

- ""cs***ka g**i, engem ne öcsizzél mert le*tlek a g**ibe""

xDD LOL, szállj már le a földre öcsi, takony 8 éves ezzel meg is mutattad, hogy ki vagy..amúgy kit fenyegetsz te azzal, hogy leütsz ?!.., nem tudom élőbe ez elég szarul jönne ki rád nézve..


- Pár hsz. előbb még azt írtad, hogy 670-est akarsz - most meg már van is ? Mondjuk azt is bebuktat, mert drágább, mint egy HD 7970 pedig a 7970 a GTX 680 szintjén áll.. xD


-a 690-es önmagában drágább mint az egész konfig, majdnem duplája nem tudom mit sírsz, hogy vegyem olyat.


-EGYETLEN olyan hardver oldalt linkelj már nekem, ahol ténylegesen tesztek alapján kijelentik, hogy az nVidia jobb mint az AMD.


-"Minden játékot az támogat" xD mondj párat .. a szeptemberbe kijövő BF4-et is AMD kártyákra optimalizálják ..

[link]


- "ATI-t meg irodai gépekre gyártják tudtommal" Rohadtul rosszul tudod az előbbi pontban a link is bizonyítja ezt.


- ""elég gyakori a meghibásodása"" Megint baromságot írtál kölyök.


- "én két ATI kártyát dobtam már el mert a hűtése egy kalap s**r" Erre már nem is mondok semmit, béna vagy xD


- "azonkívül több fps-t is ad " És megint baromságot mondtál, mert rohadtul nem attól függ, hogy mennyi FPS-ed van, amúgy az AMD-nál több FPS-ed van mert jobb kártya.

2013. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Gratulálok, intelhez ati:D amúgy az előző kommentelő azért atinak mondja mert régen ati is volt. csak az amd felvásárolta. A te konfigod se olyan rossz, az hogy honnan veszem még nem tudom, itt csak összedobtam, és a naggyábóli árát nézem. Amúgy is áfa nélkül veszem ;) Az amd cpu pedig azért nem jön be nekem mert sokat eszik, és nekem nem főként játékra kellene.
2013. jún. 24. 14:17
 16/37 A kérdező kommentje:
a vidikarit is csak azért raktam jobbra mivel rengeteg ember sírt hogy jajj, ennyi pénzből ilyen vidikártya...
2013. jún. 24. 14:26
 17/37 anonim ***** válasza:
41%

Mi az hogy intelhez amd? Simán mennek együtt, te retardált bzi gci. Halvány fingod sincsen az informatikáról, a gépekről, de vered a vérpistiséges hülyeségeidre.

Rohadjál meg.

2013. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
58%
"Gratulálok, intelhez ati" -Mi is ezzel a probléma kérdező ? Ha NEM értesz hozzá, akkor minek beszélsz hülyeséget a másikkal együtt ? Intel CPU, mert szerver is van a gépen és AMD VGA, mert ennyiből nem nVidiát kell venni. De ha azt a konfigot veszek akkor első nap kibas*hatod a kukába -.-.. bírom, hogy kérdeznek valamit, de ilyen 8 éves kábelvégén beszélő takonynak adnak igazat...
2013. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom kinek van bő szókincse, ami a taknyos és a 8 éves összetételéből áll. Na de nem azt akartam megtudni hogy ki hány éves, hanem hogy jó-e a konfig. Azt senki sem állította egy szóval sem hogy intel+amd nem működik, ugyanúgy működik az is. Itt nekem csak az jön le, hogy egyesek szerint az nvidia szar, meghogy jaj egyem az amd szívét, mert az a legjobb, más nem is létezik. "theskunker" -nek meg csak azt tudnám mondani hogy szerintem csak önmagát járatja le, de kinek mi az élvezet :) Nekem az nvidia bevált, mást nem is nagyon szeretnék. Ár-érték arányban nemtudom mennyire jó/rossz, ezek szerint inkább rossz, de csak pozitívumokat olvastam róla. Tartósabb hűtő, jobb alkatrészek stb... 670-esre azért nekem se futja...
2013. jún. 25. 13:22
 20/37 anonim ***** válasza:
50%
Jobb alkatrészek? Miben jobb? Miben tartósabb a hűtő? Ennyi fäszságot sem hordott mostanában össze senki.
2013. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!