Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a gép megérné/m...

Goofre kérdése:

Szerintetek ez a gép megérné/mik futnának el rajta?

Figyelt kérdés
Bluechip-en raktam össze: [link] Játékra és egyéb processzor igényes feladatokra egyaránt kellene, pl ha egy nagyobb programot compile-olok le, vagy szimplán szervert futtatok. Mik futnának el rajta (mármint játék) ha egyátalán megéri az árát?

2013. jún. 22. 15:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
40%
Kedves theskunker! Ez így van, fogadd el :D Az nvidiaban minden minőségibb, a sok hülye azért nem veszi meg mert drága, holott a specifikációi jobbak! Sokkal jobbak! GTX 690-es mindent üt.
2013. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább menny máshova trollkodni
2013. jún. 25. 14:43
 23/37 A kérdező kommentje:
utóbbi válaszom theskunker-nek szólt
2013. jún. 25. 14:44
 24/37 anonim ***** válasza:
59%

2 takony itt hogyan ugrál LOL.

AKKOR VÁLASZOLOK A KÉRDÉSRE IS: Az a bluechip-es konfig egy RAKAT NAGY SZAR.

De most te is válaszolj: Minek akarsz venni egy drága nVidiat ennyi pénzből, ha sokkal jobb AMD-t tudnál venni azon ????

theskunker-nek adok igazat.

Amúgy a gtx 690-nél erősebb a HD 7990 erről meg ennyit.

"Az nvidiaban minden minőségibb" xD

2013. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
A sok "értelmes" képtelen felfogni hogy nem csak játékra kell... Az hogy valami amd, nem egynelő azzal hogy jó.
2013. jún. 25. 15:21
 26/37 anonim ***** válasza:
59%

Én ÉRTEM, hogy nem csak játékra kell ezért írtam INTEL CPU-t, de attól még a VGA egy FOSS választás, ha nVidiát raksz bele. Ennyiért NEM éri meg FOGDDD MÁR FEL.

Amit írtál kártyát 64 ezerért azon kapsz egy ilyet: [link]


Ez tahiti gpu-s VGA ami a 7950 szintjén áll.. nVidiába át váltva jobb a gtx 670-nél ..-.-

2013. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
59%

Főleg egy kis tuningal 64k-ért fix, hogy azt kell venni hülye aki nem azt veszi.

De amúgy kell a CUDA vagy még is miért kell nVidia ? Erre válaszolj már nekem és azt, hagyd, hogy jobb minőség meg ezek, mert ROHADTUL nem.

2013. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mire kell? Szerinted egy 8 modulos bull nem elég a ratyi minecraft szervereidre? Te vagy a hülye, és kezdessz is rájönni, de még nem az igazi.
2013. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
[link] <- na ezt hülye leszek megvenni. Egyrészt mert eszméletlen sok áramot fogyaszt, másrészt mert jóval gyengébb ahogy elnéztem a specifikációját. Hogy miért nvidia és miért nem amd? Egyszerű: mert jobb, ezzel van tapasztalatom. És most kérem azok szólaljanak fel, akiknek nem ragadt egy radeon hd a fülük mögé. Magyarán most azok véleményét várom akik nvidia pártiak!
2013. jún. 25. 16:17
 30/37 anonim ***** válasza:

Mutass 62k-ért ennél erősebb nvidiát.

Ja, ne keresd, nincs.

Magad ellen beszélsz.

2013. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!