Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép jól működött (régen...

A gép jól működött (régen volt újratelepítve így elég lassú volt már) hosszú idő után a gépházat portalanítottam, a proci hűtőrácsát és ventilátorát is levettem majd átfújtam levegővel. Miután visszadugtam mindent, nem jött be semmi a képernyőn?

Figyelt kérdés

Elvittük egy ismerőshöz a gépet, aki bár tegnap még azt mondta, hogy az alaplappal semmi gond, mára kitalálta, hogy cserélni kell a processzort és az alaplapot is. 16000 Ft lenne a csere. A gépet netezésre, film letöltésre és banki átutalásra használom, tehát nincs szükségem hiper szuper gépre.

Szerintetek is ez lehet a baja a gépnek, illetve a kiírt összeg reális a két műszer cseréjére, ha nekem nincs nagy igényem?


A gépem paraméterei (tudom gyengének számít, de nekem eddig megfelelt, a memóriát már bővítettem régebben)

win AT Maxtor 80 GB 7200 rmp

se al MSI K8T NEO-V, Socket 754

se processor AMD Sempron 3000 S754

se memória DDR 512 MB 400 MHz Brand plusz a bővített.

se ház Foxconn 3GTLA-475 ATX 300W

VGA MSI Raedon 9250 128 Mb



2013. jún. 23. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket. Szerintetek mennyire megbízható használt cuccot venni?
2013. jún. 24. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:

amit linkeltem az a te alaplapod és a processzorod ára. Tehát láthatod, hogy a 16.000 Ft sok.

Egyébként ezeket az alkatrészeket már nem gyártják, újonnan már sehol nem kapod meg.

2013. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!