Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van nekem 1 ASUS K50AF típusú...

Van nekem 1 ASUS K50AF típusú laptopom.3 éves lesz. Filmet néztem rajta összecsuktam, nem kikapcsoltam. Később kapcsolnám be de semmi reakció. Se zúgás se kattanás semmi. Járt már így bárki? Vagy bármi tapasztalat ilyen téren? Mi főtt meg benne?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 20:05
 1/2 itfroccs ***** válasza:
Nem volt még ilyen gép a kezemben, de lehet a mikrokapcsoló ment el, ill. ragadt be Fujitsu Siemens -eknél elég gyakori probléma. De ehhez látni kéne a gépet.
2013. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 itfroccs ***** válasza:
Elméletileg amikor lehajtod a kijelzót akkor lenyom a képernyő egy kis kapcsolót és az néha beragad, ha látsz ilyet piszkáld meg lehet csak porral van tele. De ha még sincs így kialakítva ez a típus akkor nincs ötletem.
2013. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!