Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom (packard bell)...

A laptopom (packard bell) tegnap este még működött de ma amikor elakartam indítani csak a jelzőfények világítanak rajta de a képernyőn semmi se. Teljesen fekete maradt. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam rákötni egy monitorra de úgy se történt semmi.

2013. jún. 25. 12:59
 1/1 00Layka válasza:
A probléma a videokártya chippel van. Feltehetőleg megolvadt valamelyik forrasztás, vagy besült a chip, de ez 2-3 év, vagy sok "ölben-használat" után elő szokott fordulni. Vidd el egy szervizbe, ami vállal forrasztási hiba javítást és kérj újragolyózást, vagy ha az nem segít, akkor chipcserét. Az alámelegítést ne kérd, mert több gond van vele, mint a haszon és nem tesz többet, annál, mintha beraknád a sütőbe az alaplapot. Olyan 15-25 ezer lesz a javítási költsége. (Per pillanat nekem is ezért van szervizben a Packard Bellem.)
2013. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!