Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hibás videókártya gariztat...

Egy hibás videókártya gariztatásánál nagyon fontos, hogy meglegyen a többi tartozék pl. csatlakozók, meg a csomagolásaik?

Figyelt kérdés

A doboz, leírás, videókártya és az átalakító meg van, csak a csomagolásuk, meg egy táp csatlakozó nincs meg hozzá.


Nem gariztattam még életembe semmit ezért érdekelne, de a kártya az 100%, hogy hibás.


2013. júl. 1. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem para, ha nincs meg...ha a garipapír, számla megvan meg a kártyán a matrica, amin rajta van a termék száma az elegendő.

Egyszer alaplapot is cseréltettem úgy, hogy csak a deszkát (kábelek, telepítő lemez nélkül)...és visszakaptam egy másik, újabb pcb reviziós példányt ugyanúgy csupaszon a régi deszka dobozában. :)

Videokarit is vittem már be úgy, hogy hiányzott a D-sub/DVI átalakító és nem kérték számon...2-3 hét után egy új kártyát adtak minden tartozékával.

2013. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, mennt a zöld :)
2013. júl. 1. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!