Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belefér egy Gigabyte Radeon...

Belefér egy Gigabyte Radeon HD7950 WindForce 3X 3GB DDR5 384-bit -es videokártya egy Thermaltake Versa G2-be?

Figyelt kérdés
Találtam egy tuti összeállitást egy játékra alkalmas asztali géphez,de meg szeretnék bizonyosodni hogy belefér a Gigabyte Radeon HD7950 a Thermaltake Versa G2-be ..negatív kommenteket mellőzzétek,köszönöm előre is :D

#PC #asztali gép #Gigabyte Radeon HD7950 #Thermaltake Versa G2 #hosszú videokártya
2013. júl. 1. 14:44
 1/4 Teno ***** válasza:
32cm VGA fér a házba, a kari meg 28,5cm, szóval befér...de én is csak google használtam
2013. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok számitógép zseni,nem tudom hogy mi micsoda,és köszönöm szépen :D !
2013. júl. 1. 14:53
 3/4 Teno ***** válasza:
Nem leszúrásként írtam, de tényleg csak annyi volt h belinkeltem a két típust a gugliba, megnéztem a TT oldalán az adott házat és paramétereit, a GB oldalán szintúgy az adott kártya paraméterei közt a méreteknél megnéztem a hosszát, tényleg csak a későbbi keresgélés miatt írtam neked :)
2013. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,nem is sértésnek vettem én,és mégegyszer nagyon szépen köszönöm :D !
2013. júl. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!