Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nincs javulás uj négymago...

Mért nincs javulás uj négymagos processzorral?

Figyelt kérdés
Vettem egy amd phenom x4 9600-as processzort, tudom nem a legújabb, de ez egy négy magos és szinte majdnem ugyanolyan mint a régi athlon 5200+osom. Próbáltam felhúzni de ugy sincs semmi változás. A gépem részei: alaplap:hp dc5850 vidikari: radeon hd 5450 2gb ddr2 ram

2013. júl. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a VGA maradt, és az bizony gyenge
2013. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Miben érzed gyengének?

Hol mutatkozik meg?

2013. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
kevés a ram. nekem egy 2.7GHz-es kétmagos procihoz jár a 4 giga ram, neked meg négmagoshoz akár 8 is mehetne, nem mindig a proci a ludas. am a vidikari sem a legújabb, talán azt is megérné cserélni. ÉS ami a legfontosabb, az alaplap egy trutymó, nemhogy több ram kéne, hanem DDR3 kéne. 2 giga DDR2-höz én két magos procit nem vennék, nem hogy 4 magosat
2013. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg a video lehet az oka, másrészt a DDR2 memória. Nem pont a mennyiség, hanem hogy DDR2. Esetleg még lehet az, hogy olyan szoftverrel próbálod, ami nem segíti az oprendszert a párhuzamos feladat elosztásban.

Amúgy milyen oprendszer?

2013. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kéne tudni hogy hol gyenge a gép.


Mert ha simán lassú a böngésző,sokáig tart a bootolás,akkor az a HDD és esetleg a kevés RAM miatt.


Ha játékban gyenge,az egyértelműen amiatt a HD5450 videokártyának mondott valami miatt.


Ha videovágásban lassú,akkor egyrészt a proci miatt,másrészt a nem csak kevés,de nagy eséllyel lassú RAM miatt.

2013. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Játékba lassú, sőtt, ugyanolyan mint a régebbi procim. De ha elsősorba a ram az oka akkor tudok szerezni hozzá még két gigát, de vga-t vagy alaplapot nemhiszem mert egy jobb/újabb már nagyon drága . Amugy Win7 Ultimate 64bit oprendszerem van.
2013. júl. 3. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
na merjen csak ide kommentelni aki lepontozott... elküldhetem neki privátba minden bizonyítványomat és diplomámat, hogy nem csak hobbi szinten írogatok baromságokat...
2013. júl. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!