Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre vállalnak garanciát?

Erre vállalnak garanciát?

Figyelt kérdés

Vettem egy HP 630 laptopot, kb 4-5 hónapja van meg (garancia 2+3 éves, tehát még bőven meg van). Az a probléma, hogy játék közben túlmelegszik és biztonsági mechanizmusként leállítja magát. (de ez nagyon bosszantó, mert nem tudok játszani vele) Valaki azt mondta, hogy ezzel hülyeség visszavinni, mert nem fognak vele.


Valóban nem? Hülyeség visszavinni? Erre is vállalják a garanciát? 145,000 Ft-ot fizettem érte összesen, ezért elvárnám, hogy ne álljon le.


2013. júl. 4. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
én visszavinném és erre szerintem szól a garancia bőven
2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rasta Joint ***** válasza:
Előfordulhat, hogy nem cserélik vissza. Egy másik laptoppal is előjöhet ez a probléma. Nyáron meg főleg. Vegyél hozzá pár ezer forintért laptop-hűtőt, szerintem megoldja a problémát.
2013. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az is van hozzá, de úgy is leáll.
2013. júl. 4. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy csinálta-e az első héttől kezdve vagy nem. Ha az elejétől ez van, akkor az egy hibás darab, hiszen nem szabadna a rossz hűtés miatt leállnia, mert így használhatatlan. Ha mostanában csinálja, akkor meg ki kell pucoltatni, mert a por rontja a szellőzést. Ez szerintem a garancia része...
2013. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eleinte nem, de amikor 1 hónapos volt akkor már leállt.
2013. júl. 4. 20:08
 6/7 A kérdező kommentje:
csak azért húztam eddig, mert az érintőpad kattintógombja beragadt, és ha a hangfallal összekötöm, és picit elmozdítom, vagy megnyomom a jack dugó végét akkor torzít a hang. (ezek olyan problémák amikkel kis kellemetlenségek árán, de lehet használni a laptopot, de most már úgy érzem betelt a pohár)
2013. júl. 4. 20:11
 7/7 A kérdező kommentje:
...na kicsit húlyén fogalmaztam, tehát a zárójelben említett dolog miatt húztam eddig az időt
2013. júl. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!