Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vétel. Szerintetek? Lent

Laptop vétel. Szerintetek? Lent

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárolni és nemtudom mennyire lenne jó AMD-s processzorral vásárolni laptopot,sajnos nem értek az AMD processzorokhoz viszont azt tudom,hogy olcsóbbak..

Az Amd videókártyákat jobban is szeretem az nVidiásoknál mert ár-érték arányban sokkal jobbak..

Érdekem lenne olcsóbban vásárolni,ezért hajlanék az Amd-s laptok felé.

Egy ilyen laptopot szeretnék(tudásilag) Amd-s laptopra nézve. [link]

Tehát 6gb Ram,nem kell nagy winchester,Processzor,Egy 3.generációs intel core i3-al versenyezzen,videókártyából pedig elég az 1gb ddr3

Előre is köszönöm a segítséget.


2013. júl. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A videokártyánál az erősségét nem a memória mérete határozza meg. De gondolom neked megfelelne a 4gb-os GT640 is...
2013. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél GT610-es laptopot,mert játékra tökéletesen alkalmatlan,cserébe csak melegszik,hibalehetőség,és jobban meríti a laptopot.
2013. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek titeket linkeljetek/állítsatok össze nekem egy kb ilyen laptopot AMD be
2013. júl. 5. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ez még mindig Nvidia de ez már valamivel jobb :

[link]

2013. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még ez is jó: [link]

vagy talán még ez: [link]

2013. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3

Szerintem a vak is látja,hogy sokkal gyengébb processzor van az általad linkelt gépben.. Hiába jobb a videókártya,írtam is,hogy abból nem kell túl nagy se a winchesterből..

#5

Ugyanez a helyzet,ráadásul a HP laptop már jóval drágább mint az amit én linkeltem,nameg még drága is tudásához képest..

Kérem,hogy csak hozzáértők írjanak már ide és ne olyan tudatlanok mint a #3 #5. kommentelő akiknek még a szövegértésükön is csiszolni kéne..

2013. júl. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!