Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom megállapítani,...

Levis56 kérdése:

Hogy tudom megállapítani, hogy egy XY proci ki tudja hajtani XY videokártyát? Mit kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a processzort és a videokártyát kell figyelembe venni. Gyári adatok alapján nem tudod megállapítani. Nézz teszteket, vagy kérdezz itt, mert itt tudjuk.
2013. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tesztekből tudod csak meg kb.Meg ha van egy processzorod meg egy videókártyád,akkor megtudod,hogy az kihajtja-e az adott játékban,ez teljesen változó,pl egy dual core processzor a gta iv ben képtelen kihajtani akár egy 5éves(G92-es)8800gts-t is, tuningolva a proci és úgy is csak 60%-ba jár a kártya...Játék függő,a gta iv-nek kevés a 2magos processzor még ilyen régi kártyákhoz is!
2013. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem konkrét dolog hanem általánosságban érdekelne,nekem APU van ezért nincs ilyen jellegű problémám csak a sok kérdező felkeltette az érdeklődésem a kérdés felöl.
2013. júl. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!