Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egeret szeretnék venni vélemén...

Egeret szeretnék venni véleményeteket kérném. Melyiket vegyem? Egyik lézeres másik optikai.

Figyelt kérdés

Ezt a 2 egeret szemeltem ki:

A4TECH X-755BK vagy A4TECH Oscar X747.

Szempont: pontosság, gyorsaság, kényelem is vmennyire és programozható gombok és +1gomb a macronak. Igen macronak, sajna a haverjaim körébe nagyon elterjedt, és sok játékba. Én is szeretném kipróbálni, legalább próba erejéig hogy milyen, ha jól tudom bannt nem kapok érte. Véleményeteket kérném a márkáról, a 2 típusról. Tartóssága is érdekelne. Ha tudtok akkor pls ajánljatok más egeret is körülbelül ilyesmi árba.(max 9000) Játszásra lenne használva főként.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2013. júl. 10. 22:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És pls kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy cheater, hacker, csaló stb..
2013. júl. 10. 22:36
 2/11 Almapeti ***** válasza:

Vegyél roccat-ot. Legjobb minőségben és látványban.

ROCCAT Kone XTD

ROCCAT Kone Pure

ROCCAT Kone[+]

ROCCAT Kova[+]

ROCCAT Kova

ROCCAT Kone


Na ezek jó egerek. Csak nézz körül itt:

roccat(pont)org/products


A (pont) helyére tegyél egy "." ot :)

2013. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sok helyen említik ezeket a macrokat, leírnád pontosan, hogy mik is ezek? Ha jól gondolom, akkor ez az, amikor beprogramozod az egér gombjait, hogy gyorsabban tudj késelni, stb., de miben rosszabb ez, mint az amikor egy játékosnak alig van meg a 40fps, a másiknak meg minden ultrán, 1600p-ben és 60 fps minimum? Mert azokat, akiknek jobb gépe van valahogy nem utálják ki az emberek...


De a válasz a kérdésre: az elsőn mintha több gomb lenne, de a második sokkal kényelmesebbnek néz ki.

2013. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval pedig csak egyet tudok érteni, nekem egy Roccat Kova+ egerem van és imádom! Tökéletesen beleillik a kezembe, "v" formájú, ezért jobb és balkezesek is egyaránt használhatják, és van rajta pont elég gomb. De viszont ezek már a tízezres kategóriába tartoznak, ezért nem hiszem, hogy meg tudnád őket venni.
2013. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, jó féle, de az ára is :) Sajna ilyenem nem lehet :(((
2013. júl. 10. 23:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól függ melyik játék van amiben 120 fps-em van de van olyan ahol 40 körül, folyamatos a kép. Sztem, ha nem akad a játék nem tesz téged jobb játékossá, ha több az fps-ed. Mire is jó a macro? Pl. Kardal úgy hadonál, mint az állat. Lövöldözős játéknál nem mozdul a fegyver. 1 pontra lősz. Akár félautomata fegyverből automata is lehet. Sok haszna van, ami csalás, de ha szintemindenki használja(tisztelet a kivételnek), akkor én miért ne? Ha jól tudom nem erre tervezték a macro-t. Sokmindenre lehet használni.
2013. júl. 10. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
a legfontosabbat, senki nem kérdezte meg, hogy fogod az egeret, milyen módszerrel? (tenyeres fogással, karmossal,ujjhegyessel, még van 1 fogés, de az a karmos és az ujjhegyes hibrid-je.ezekról neten találsz leírást, képeket..) ezek ismerete nélkül hülyeség is lenne bármit is ajánlani... tenyeres fogásra vannak ugye, a nagyobb egerek. logitech mx 518 pl. ujjhegyes, meg a karmosra meg ált a kisebbek, a legjobbak, én ujjhegyes fogással játszok fps gamekkel, és nekem a Razer Abysuss pl kegyetlenül bevált, kicsi a mérete, a súlya is, high sensitive vel, is az érzékelője halálpontos, mattos afelülete, nem csúszik, nincs rajta felesleges, gomb ami nem is kell egy fps játéknál pl. inkább vettem+ ba egy mw3 as logitech bill-t (G105) amin 6 macro van.) én probáltam mx 518 al is volt, kölcsönbe, de az én fogásomhoz, nagyon nagyon nagy, és iszonyű kényelmetlen és nehéz.. szóval nagyon nem mindegy, hogy mit is veszel közel 10 ezer ft ért.
2013. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó hogy írod, mert ez tényleg nem mindegy, amikor több órán át is az egeren tartom a kezem.

Utánanéztem inkább „fingertip grip" ujjbegyes fogásom van, és jobb kezes vagyok. De nem pontosan úgy fogom, ahogy a képen, változóan, meg jóval laposabban. Karmos fogáson meg csodálkoztam, még nem láttam úgy senkit, vagy csak nem figyeltem. Mutató és középső ujj van rajta, többi oldalt és mutatóval görgetek. És ha jól veszem észre inkább csuklóbol használom, bár játék közbe kéne megnézni. Jelenlegi egerem: Trust Maxtrack, egész jól elvagyok vele.

trust(pont)com/products/product.aspx?artnr=17178

(pont)--> .

2013. júl. 11. 00:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Ami szerintem nem egy kis egér, de ideális számomra, legalábbis azt hiszem. Próbáltam már kisebb egeret is pl laptop egér, kimondottan utálom.
2013. júl. 11. 00:40
 10/11 anonim ***** válasza:
ha ujjheggyel fogod az egeret, és a tenyér teljesen jelentéktelen nagyságú része fekszik csak az egérre, akkor én ezeket ajánlanám: ár/minőségbe: Razer Abyssus, Roccat Kova+,Steelseries kinzu V2 ebben a sorrendben, bármilyen meglepő, az Abysuss, 11 ezer ft os ára ellenére, a legjobb egér, ilyen árban,rengeteget olvasgattam külföldi fórumokat, miután erre esett a választásom, pedig 20 ezer ft ért akartam egeret venni, akár a Logitech gx9Laser is belefért volna..amit használtam már,eléggé tetszett, volt alkalmam utólag kipróbálni, de a súlya, szerintem súlyozás nélkül is sok... Abyssus ra visszatérve, egy bevált, strapabíró egér, nem nyúlhatsz vele mellé, nagységra elég kicsi, de egy noti egérnél azért nagyobb..Roccat Kone+ is hasonlóan jó, és a Steelseries kinzu v2 is,bár a kis kinzu nak nem valami jó a görgője..ami felróható, páran írták hogy idő elött meghalt nekik. de itt ne 1-2 évre gondoljunk... A4 tech et meg felejtsd el szerintem meg a hasonlókat, tapasztalatból mondom 2 havernak is megadta magát az x7, mindkettőnek a bal egérgomb, de a görgőjük is silány..a szenzor maga nem rossz..
2013. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!