Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egeret szeretnék venni vélemén...

Egeret szeretnék venni véleményeteket kérném. Melyiket vegyem? Egyik lézeres másik optikai.

Figyelt kérdés

Ezt a 2 egeret szemeltem ki:

A4TECH X-755BK vagy A4TECH Oscar X747.

Szempont: pontosság, gyorsaság, kényelem is vmennyire és programozható gombok és +1gomb a macronak. Igen macronak, sajna a haverjaim körébe nagyon elterjedt, és sok játékba. Én is szeretném kipróbálni, legalább próba erejéig hogy milyen, ha jól tudom bannt nem kapok érte. Véleményeteket kérném a márkáról, a 2 típusról. Tartóssága is érdekelne. Ha tudtok akkor pls ajánljatok más egeret is körülbelül ilyesmi árba.(max 9000) Játszásra lenne használva főként.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2013. júl. 10. 22:35
1 2
 11/11 Almapeti ***** válasza:

Haveromnak is a4tech egere van és 2 hónap alatt eltört a mágnest tartó fedele.


Am macro... Bf3 ban Ha klikkelőt(programot) használsz azért bannolnak viszont ha van macros egered amiért fizettél azért nem bannolnak.


És arra jó a macro hogy nem kell pl a lövés gombot folyton nyomogatni ami lassú is meg "fárasztó" na fegyvernél vannak a semi-auto fegyverek. Amiknél minden lövésnél klikkelni kell az egérrel.

Pl egy 7 db lőszeres pisztoly (klikkeléssel)

Bum...bum...bum...bum...bum...bum...bum...

Ugyanez a fegyver macroval

Brrrrrrm

És már ki is lőtte a tárat.


Nekem roccat kone+ egerem van és valami király. Hosszabb távra jobban megéri mint egy teszkós a4tech.

2013. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!