Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összement a monitorom képe,...

Összement a monitorom képe, és a felbontás is rosszabb lett. Hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Egy játék telepítése balul sült el, és miután a játékprogram első indításkor bezáródott, az asztal képe összement. Arányaiban nem változott, a méret és a felbontás lett kisebb. 22,5" LCD monitorom van (LG) és olyan videókártyám, ami a processzorba van integrálva: AMD Radeon HD 7540D. Az oprendszerem 64 bites Win 8.

Az esetleg segít ha újratelepítem a drivert?



2013. júl. 11. 07:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és közben a monitornak ha megnézem a menüjét, 1920*1080 felbontást ír, tehát a legnagyobbat amire képes. A gépet is újraindítottam, a drivert is újratelepítettem de semmi.
2013. júl. 11. 07:43
 2/8 anonim ***** válasza:
jobbegér az asztalon -> képetnyőfelbontás és állítsd be
2013. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amekkora a monitorod
2013. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BM-Striker ***** válasza:
A montor menüjében állíts vissza gyári beállításokat.
2013. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A felbontás a maxon van, a monitor beállításait is reseteltem de még mindig ugyanaz.
2013. júl. 11. 08:17
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem csak a felbontás a rossz, hanem maga a kép is kicsi. Tehát felül és alul is fekete sáv van.
2013. júl. 11. 08:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Á, most sikerült. Van egy amd-s program a videokártyához, ott vissza tudtam állítani teljes méretre. Amúgy kösz mindenkinek :)
2013. júl. 11. 08:22
 8/8 gyuszika1997 válasza:
szia honnan szeted le a programot mert nekem is ijen vann
2015. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!