Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB nem ismer fel semmit, mi...

USB nem ismer fel semmit, mi a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS laptopom amit tegnap délután bekapcsolva hagytam de pár óra múlva mire leültem elé nem ment az egér. Egyből az usb-s billentyűzethez nyűltam é meglepően tapasztaltam, hogy az sem jó sőt a külső hangkártyám sem világít. egyedül az egerem világít de nem mozog. Minden usb-t próbáltam már. Win7 van a gépen 1 hónapja lett felrakva. Biosba be sem léptem nem állítottm át semmit.

#felismerés #USB #usb nem jó #usb rossz
2013. júl. 11. 11:44
 1/3 anonim válasza:
telepítsd újra a gépet vagy keress valami driver frissítőt mert atéren lehet valami baj.Én a driverpacksolution -t ajánlom.
2013. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én inkább arra gyanakodnék, hogy behalt az alaplap. Ne úgy legyen, de ez szokott lenni a gyakoribb ok.
2013. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Több mint egy hétig nem votm itthon ezért kihúztam a 220-ból a gépet. Amikor hazajöttem lássanak csodát működött és most is működik nem tudom mi lehetett lehet hogy valami a booszban állítódott el (nem nyúltam bele) lehet hogy más de azt nem tudom hogy magától miért csinálta ezt. A lényeg hogy most már működik. Köszi a segítséget mindkettőtöknek!
2013. júl. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!