Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kap folyton kékhalált a...

Miért kap folyton kékhalált a Windows 7?

Figyelt kérdés
Eddig 32-bites Windows 7 Ultimate-t használtam Szeríz csomag 1-el. Tegnap felraktam a 32-bites Windows 8 Pro-t a gépre, kb. 10.-ik próbálkozásra sikerült mert folyton kékhalált kapott (a Windows 7 amit még tavaly nyáron raktam fel az is ezt csinálta, de az működött idáig rendesen), pedig ahonnan letöltöttem ott azt írták hogy ImgBurn-al írjam ki 4x-es sebességgel, úgy is írtam ki. Miután nagy nehezen sikerült felraknom utána kb. 5-10 percenként kékhalált kapott, ezért ma visszaraktam a Windows 7-et (ugyan azt amit eddig használtam, még 2012 nyarán írtam ki), de most az is kékhalált kap 5-10 percenként. Most is csökkentett módból írok, mivel ez úgytűník hogy működik. Gépem: 1GB DDR2 RAM, AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ 3GHz, nVidia GeForce 9500GT 512MB. Milyen programokat és frissítéseket rakjak hozzá fel hogy működjön?

2013. júl. 11. 12:31
 1/7 hypno ***** válasza:

Alaplap drivereit elsősorban.

(Az alaplap honlapjáról le tudod tölteni ha támogatott az operációs rendszer.)


Én a helyedben megreszkíroznék még egy ekkora memória modult, mert 1 GB elég harmatos a Win 7-hez.

2013. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert fos érdemes win 8 ra válltani
2013. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:
#2 Mert ahhoz biztos lesz driver, ha már a win7-hez sem volt.
2013. júl. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a windows 8 hoz volt driver ami látja a 3 terrás winyomat a win 7 csak 2 terrát látot gyorsan le let törölve a win 8 viszont gyorsan felment és látja a 3 terrát-
2013. júl. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha mindketönél csinálja szervizeletesd le a géped akkor lehet nem a 8 nak van baja ha 7 tel is most kékhalálozik.
2013. júl. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az volt a baja hogy karcos és koszos volt a lemez, de utána felraktam a Win7-et pendrive-ról és most működik.
2013. júl. 25. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen karcolt lemezet sose használj föleg telepitésre ha pici a karc elmegy mert nekem is megkarcolodnak mikor filmet nézek rajt de a mély karc az lemezolvasási nehézséget és adatvesztsét okoz igy én is jártam hogy valamit nemtudtam feltenni a számitógépre karcolt lemez miatt, legalább most megoldodot a probléma.
2013. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!