Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akadozó hang, mi lehet a baj?

Akadozó hang, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Én a RAM ra is gondoltam, de mivel non-stop ment a youtube fejhallgatón, max hangon, 26+ fokos szobában, feltételezem túlmelegedhetett így ezt sem zártam ki. Az a gond, jelenleg egy hardwerre lenne elég pénzem, de nem tudom melyik a hibás. Nos a hang normálisan, szépen, nem recsegve dolgozik, csak kb 1-2 másodpercenként, néha sürvebben, ritkábban megakad. Régi gép, és a RAM is drága bele, mondjuk hang kártya nem annyira, de az a lényeg hogy csak egy dolgot szeretnék bele venni. 2 RAM van benne, amik eléggé régiek, így nem kizárt hogy mind2 hibás legyen, ha mégsem, akkor megoldható egy hangkártyával. De a gond hogy nem tudom melyikkel van a baj... Ötletek, javaslatok?
2013. júl. 13. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Az első mondatomhoz hozzátenném, a túlmelegedést a beépített hang chip jére értettem :)
2013. júl. 13. 13:48
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a ram hibás nem indul a gép
2013. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát RAM al eddig annyi volt hogy néha befagy a gép, kapok egy kék halált Physical Adress nem tom mivel, Meg resetel a gép, véletlen időközönként, csak nem tudom h konkrétan hibás e a beépített hang chip, mert ha nem akkor RAM ot vennék, de ha azzal nincs gond, akkor egy darabig még kihúzom, és talán teljes konfig csere. De a hang fontos lenne :/ Viszont ha RAM a hibás, legalább a gép élettartama és jóval több lenne...
2013. júl. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!