Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Psp usb csatlakozási hiba! (? )

Psp usb csatlakozási hiba! (? )

Figyelt kérdés
Játszottam a pspn, kiléptem és nem látta a memóriakártyát, formáztam, aztán rádugtam a gépre, de nem lehetett rá tenni semmit, mert megszakadt. Aztán az eszközbe rámentem arra, hogy ellenőrzés el is kezdi csinálni de, kilép az ellenőrzésből és nem csinál semmit. Ha valaki tud, segítene? Nem tudom, mi lehet a baj!

2013. júl. 14. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáltad kihúzni és betenni a memkarit?


[ha jól gondolom a memkarid már elég régi és darabokban van nem?] tehát van ami letört róla stb?

2013. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, és épp ez a gáz hogy a kártyát tegnap vettem! :S
2013. júl. 14. 11:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogy hívják, de van a hátulján 10 csík, és abból 4-en van egy, szóval így két részre van osztva. Az lehet a baj?
2013. júl. 14. 11:22
 4/7 A kérdező kommentje:
ez előző kérdésem hülyeség, utánanéztem és az olyan. De ha valamit akarok róla törölni ezt írja:"A forrásfájlt vagy lemezt nem lehet olvasni".
2013. júl. 14. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

pcről próbáld meg leformázni hátha megy


Vagy ha van kártya olvasód úgy dugd pc-re és formázd meg hátha az segít

2013. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam mát ezeket, de mind hiába. Elviszem, egyik ismerősömhöz, ha az ő psp-jébe se jó, akkor a kártya a hibás! Köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 14. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Np hátha ott kiderül sry jobb 5letem nincs
2013. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!