Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megváltozott a tálcámnak a...

Megváltozott a tálcámnak a színe, egyik napról a másikra, nagyon zavaró! TÖBBI LENT!?

Figyelt kérdés

Ma bekapcsoltam a gépet,és a tálca,az összes fájl háttere,meg tulajdonképpen minden amire rákattintok fehér.

[link]

[link]

[link]

Gondolom találkoztatok már nagyobb problémával is,de nagyon zavaró egy 300-ezer ft-s gépen oldschool-modot játszani.Ilyen retró kaki az egész.Azért fordultam hozzátok,hogy tudtok nekem segíteni abban,hogy hogyan tudnám ezt helyre hozni/hogyan lehet visszaállítani?

Köszönöm előre is!

Szép napot!



2013. júl. 14. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Jobb klikk az asztalon és személyre szabás. Ott próbáltad már állítani?

:)

2013. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kikapcsolt az aero.

Frissítsd az élményindexet és jó lesz.

2013. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.Válaszoló:Először is köszönöm a választ,de sajnos nem segített.

2.Válaszoló:Szint úgy köszönöm,de szerintem te már közelebb vagy hozzá. [link]

Itt mit tegyek,hogyan tudok frissíteni az élményindexet,meg hát igen. Látom kapizsgálom már én is. Ott az az aero cucc szürke.Olyan mint minden :)

2013. júl. 14. 12:44
 4/10 TigerDemoN ***** válasza:
Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Teljesítményadatok és -eszközök
2013. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom,és ott mire mennyek,mert ha arra,hogy az értékelés ismételt futtatása,akkor az nem jó,mert már megtettem.
2013. júl. 14. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
A tálcára jobb klikk/tulajdonságok. Ott lehet bekapcsolni az Aero-t. Ha nem engedi, akkor nagyobb gáz van. Esetleg frissíts videokártya drivert...
2013. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hmm...mégsem, bocsi! Talán a Vista-nál lehetett pipával kapcsolgatni az Aero-t. Itt elvileg ha kiválasztasz a személyreszabás menüben egy Aero-s témát, akkor automatikusan bekapcsol, ha megvan hozzá a megfelelő hardver/driver és futtatva volt az élményindex.
2013. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:(

Valamit akkor itt nagyon elkurtam 15-16 aeros témám van és még rákattintani sem enged _(

2013. júl. 14. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál másik témát letölteni és azt megnyitni?
2013. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen
2013. júl. 14. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!