Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek miért laggol a gépem?

Szerintetek miért laggol a gépem?

Figyelt kérdés
Játszottam a Metro Last Light - tal és eljutottam egy helyre és nagyon elkezdett laggolni.Azt hittem a játékkal van baj de amikor kiéptem egész gép szaggatott meg ilyenek.Légyszi segítsetek :)

2013. júl. 14. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Frissített, esetleg bekaptál egy vírust, futtathatnál egy vírusirtót. Steam vagy Xfire esetleg ilyesmi progi nincs telepítve? Mert azok rohadt sunyi el tudják használni a cpu-t. De ha 4-6 magos géped van, akkor a vírus a valószínűbb.
2013. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anti paladin ***** válasza:
Vagy túlmelegedett a proci.
2013. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 _Danika_ ***** válasza:
Inkább ilyen esetben nézd meg, hogy mi fogyasztja a procid, ctrl+alt+del előugrik a feladatkezelő és folyamatok és ott nzéd emg mi használja a legtöbbet, rögtön kiderül, hogy túlmelegedett-e, vírus, vagy progi
2013. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat valószínűleg backdoor win32 fynloski.a nevű vírus. van valami ötletek hogy hogyan lehet eltávolítani?
2013. júl. 15. 15:13
 5/7 _Danika_ ***** válasza:
Van, ha win 7 et használsz katt rá jobb egérgombal és fálj helyének megnyitása és törlöd, ha nincs ilyen akkor már tudod a fálj nevét, keress rá neten, vagy keresőbe írd be a gépeden.
2013. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 _Danika_ ***** válasza:
Ja és töröld, ha nem engedi mert fut, zárd be a feladatkezelőbe és azután töröld, ha nem engedi bezárni, akkor indísd újra a gépet csökkentett móddal és ott töröld
2013. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végül a malwarebytes - sel sikerült leszedni :)
2013. júl. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!